Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Artykuły » Pierwszy turniej na nowych kortach w Ustroniu

Turniej na nowych kortach w Ustorniu

Turniej na nowych kortach w Ustorniu


Data: 31 lipca 2015 Region: Ustroń

Pierwszy turniej na nowych kortach w Ustroniu


W miniony weekend 3-4.07.2015 odbył się pierwszy turniej na nowo otwartych kortach tenisowych UKS BESKIDY przy wiślańskim bulwarze w Ustroniu. VILLA RUBINSTEIN TENNIS CUP, pod taka nazwą turnieju uczestnicy rywalizowali ze sobą na kortach.
Turniej cieszył się sporym zainteresowaniem zarówno wśród uczestników turnieju, jak i widzów, którzy licznie dopingowali tenisistów. Pogoda nie oszczędziła zawodników, którzy musieli zmagać się na kortach w 35-stopniowym upale.

Podczas turnieju, dzięki firmie British Car – Bielsko Biała, można było usiąść za kierownicą nowego Range Rovera lub Jaguara i udać się na przejażdżkę po Ustroniu. Atrakcja spodobała się głównie Panom, a stoisko firmy British Car było cały czas odwiedzane. Na terenie kortów UKS BESKIDY można było skosztować pysznych potraw przygotowanych przez Villę Rubinstein z Wisły.

Turniej był podzielony na trzy Kategorie. W kategorii Kobiet pierwsze miejsce po kreczu finale wycofała się Agnieszka Lucińska- Kozłowska (kontuzja kręgosłupa) ,wygrała Marta Świech . W kategorii Open pierwsze miejsce zajął Radosław Stylec , a w kategorii Seniorzy wygrał Hieronim Kozłowski.

Na zakończenie turnieju w restauracji LaPassione mieszczącej się w Villi Rubinstein odbył się uroczysty bankiet. - Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom naszego turnieju, dziękuję tez widzom i oczywiście sponsorom. Dzisiaj pogoda nam dopisała i stąd ta wysoka frekwencja na turnieju wśród gości. Myślę że turniej mógł się podobać, było dużo walki na korcie… Widzieliśmy, że przybyły całe rodziny aby spędzić tutaj słoneczne popołudnie. Dzięki naszym sponsorom można było coś przekąsić , czy też przejechać się luksusowym samochodem… - dodał Dyrektor turnieju Aleksander Panfil -… Następny turniej? Tak, już planujemy następne turnieje, jednak nie mogę jeszcze zdradzić żadnych szczegółów… Chcemy aby podczas turniejów na naszych kortach można było spędzić mile czas, zachęcamy całe rodziny aby nas odwiedzały.

-Dziękuję raz jeszcze naszym sponsorom: Villi Rubinstein, Grupie Zarmen, British Car – Bielsko Biała oraz Pacific Polska- zakończył Aleksander Panfil.

Organizatorami turnieju byli: VILLA RUBINSTEIN Oraz UKS BESKIDY

Relacje z wydarzenia przygotował Paweł Limanowski.


GaleriaKomentarze

 

  • dodano listopada 9, 2017 09:44

    Dodany przez: Amadeusz , temat: odp

    podoba mi się foto relacja dodana do wpisu

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009