Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Artykuły » Turystyczne inwestycje

Wieża widokowa w Beskidach

Wieża widokowa w Beskidach


Data: 20 kwiecień 2016

Turystyczne inwestycje

Beskidy to region szalenie atrakcyjny pod względem turystycznym. Niepowtarzalna przyroda, poczucie odosobnienia, głęboki relaks, to najpowszechniejsze skojarzenia osób niezwiązanych z Beskidami na stałe. Te zalety warto wykorzystać dla pracy na własny rachunek. Jak się do tego zabrać?


Dobry pomysł na biznes
Najistotniejszą kwestią jest wybór kierunku działalności gospodarczej i opracowanie dobrego biznesplanu. Znane powiedzenie, że nie pracuje ten, kto lubi to, co robi, warto wykorzystać w doborze profilu własnej firmy. Choć turystyka kojarzy się głównie z tworzeniem bazy noclegowej dla turystów, to nie jest to jedyna możliwość do rozważenia. Świetnym projektem może być popularne w ostatnich latach mini zoo, chętnie odwiedzane przez rodziny z małymi dziećmi. Innym rozwiązaniem może być wypożyczalnia sprzętu sportowego (np. kajaki, czy kajaki) lub inwestycja w park linowy. Turystyka to także szereg przedsiębiorstw, bez których żaden dom wypoczynkowy nie może w pełni zaspokoić potrzeb swoich gości. Do nich należą punkty gastronomiczne, zakłady fryzjerskie i kosmetyczne, sklepy spożywcze i kramy z pamiątkami. Istnieje wiele różnych rozwiązań, których wykorzystanie zależy wyłącznie od wyobraźni przedsiębiorcy i jego operatywności.

Finansowanie nowo powstałej firmy
Przez wiele minionych lat, finansowanie młodych przedsiębiorstw było zadaniem karkołomnym. Zwłaszcza osoby rozpoczynające swoją zawodową karierę nie mogły liczyć na żadną sensowną pomoc ze strony banków. Przeszkodą był brak historii kredytowej, którą instytucje finansowe wnikliwie analizują zanim przyznają kredyt. Drugim powodem trudności był oczywisty w takiej sytuacji brak dochodów firmy, które mogły by stanowić swego rodzaju gwarancję spłaty zadłużenia. Obecnie przedsiębiorcy mają znacznie lżej. Niektóre z banków wysoce wyspecjalizowały się we wspieraniu firm, kładąc nacisk na mikro i małe przedsiębiorstwa. Trzeba pamiętać, że to właśnie drobna przedsiębiorczość jest największą wartością naszego kraju, która generuje znakomitą większość PKB. Bank, który najwcześniej zauważył potrzeby przedsiębiorców to Idea Bank. Kredyt dla firm od Idea Banku przeczy wszystkim wcześniejszym poczynaniom instytucji finansowych. Dlaczego? Pierwszym powodem jest całkowite zrozumienie sytuacji rozwijającej się firmy. Tu nie jest wymagany dochód, który trzeba zwyczajowo okazać. Bank do udzielenia pomocy wykorzystuje gwarancje rządowe. Ponadto, przedsiębiorca, który regularnie spłaca kredyt oraz opłaca podatek i składki na ubezpieczenie społeczne, może liczyć na comiesięczne wypłaty premii zbliżone do wysokości składek ZUS wymaganych od początkujących biznesmenów. Wsparcie udzielane jest przez pierwszy rok spłaty zadłużenia.

Wygodne rozwiązanie
Inną cechą, równie unikalną na rynku ofert bankowych, jest możliwość uzyskania kredytu Obrotomierz przez internet. Bank ograniczył formalności do niezbędnego minimum. Dzięki temu, kredytobiorca nie musi kompletować całej masy dokumentów, a jedynie udostępnić historię operacji bankowych z ostatnich 6 miesięcy. Decyzja o wysokości przyznanego kredytu zapada w ciągu kilku kolejnych minut, a wypłata może odbyć się bez zwłoki, na wskazane konto bankowe. Kredyt wyposażony jest w dużą liczbę darmowych udogodnień, które firmy nader chętnie wykorzystują. Do nich należy platforma pozwalająca na zarządzanie przedsiębiorstwem, czy przechowywanie cennych dokumentów w elektronicznym sejfie. Idea Bank oferuje też innowacyjną usługę mobilnych wpłatomatów. To bardzo użyteczna pomoc dla przedsiębiorców, którzy przyjmują płatności od klientów w gotówce. Usługa zapewnia przyjazd wpłatomatu do firmy i bezpieczne przemieszczenie gotówki na własne konto bankowe. To tylko niewielka część niezwykłej oferty Idea Banku. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie potrzeby możesz zrealizować przy pomocy profesjonalistów, odwiedź stronę internetową banku https://www.ideabank.pl/ .


GaleriaKomentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009