Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Artykuły » Hotel Harnaś w Korbielowie otwiera Park GigaOwadów

Hotel Harnaś w Korbielowie

Hotel Harnaś w Korbielowie

Pokoje

1-osobowy
Pokój o powierzchni ponad 13,5 m2 wyposażony są w wygodne łóżka jednoosobowe. W pokoju znajduje się również łazienka z prysznicem oraz telewizor. Wszystkie pokoje posiadają balkony.

2-osobowy
Komfortowe pokoje o powierzchni ok. 20 m2 wyposażone w 2 oddzielne łóżka z możliwością połączenia w łoże małżeńskie. W pokoju znajduje się również łazienka z prysznicem oraz telewizor. Wszystkie pokoje posiadają balkony.

3-osobowy
Pokoje o pow. ok. 20 m2 wyposażone w 2 łóżka i rozkładaną kanapę. W pokoju znajduje się również łazienka z prysznicem oraz telewizor. Pokoje mają bezpośrednie wejście na taras.

Studio
Wygodna jednostka złożona z sypialni 2-osobowej, pokoju wypoczynkowego z telewizorem oraz łazienki. Wszystkie pokoje posiadają balkony.

Data: 5 kwietnia 2018 Region: Korbielów

Hotel Harnaś w Korbielowie otwiera Park GigaOwadów

U stóp Pilska (1557m), drugiego co do wysokości szczytu w polskich Beskidach leży Korbielów. Miejscowość ta jest doskonałą bazą wypadową na szlaki Beskidu Żywieckiego. Stąd wychodzą szlaki na Pilsko, które umożliwiają zaawansowanym turystom całodzienne długie wędrówki. Dla mniej zaprawionych znajdą się też i łatwe spacerowe szlaki.

Zimą Korbielów jest również interesujący dla narciarzy, wystarczy tu wspomnieć 10km tras zjazdowych znajdujących się w ośrodku Pilsko-Jontek.

Hotel Harnaś

Właśnie przy żółtym szlaku na Pilsko znajduje się zmodernizowany Beskidzki Hotel Harnaś. Hotel jest doskonałą bazą wypadową na pobliską Słowację ze źródłami termalnymi i wieloma innymi atrakcjami. Położony jest w ustronnym, spokojnym i najpiękniejszym zakątku Korbielowa w bezpośrednim sąsiedztwie lasu z długą ścieżką spacerową.

Do dyspozycji gości jest 108 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2 i 3 osobowych, każdy z telewizorem i łazienką. Ponadto istnieje możliwość rezerwacji pokojów typu studio.

Restauracja hotelowa serwuje doskonałe własne posiłki z uwzględnieniem kuchni regionalnej. Popołudniowy dobry nastrój i relaks zapewni drink-bar.

Hotel organizuje biesiady, wieczorki góralskie, ogniska, kuligi z pochodniami, imprezy okolicznościowe, spotkania integracyjne i inne. Na potrzeby szkoleń udostępniana jest sala szkoleniowa wyposażona w projektor multimedialny, ekran, flipcharty i video.

Ośrodek Harnaś to również obiekt sprzyjający rodzinom z dziećmi. Jest tu pokój zabaw dla dzieci, plac zabaw i górka saneczkową. Dorosłym wypoczynek i regenerację zagwarantuje basen, sauna, jacuzzi i mini-siłownia. Na terenie obiektu znajduje się również boisko do siatkówki lub tenisa, letni basen na zewnątrz obiektu oraz miejsce na ognisko.

Hotel Harnaś i Park Owadów należy do Sieci Hoteli Gorzelanny (www.gorzelanny.pl).

Park Owadów

Olbrzymią atrakcją oferowaną przez Hotel jest Park Owadów (otwarcie już w maju 2018). Będzie to największy taki park tematyczny w Polsce.

Eksponaty wystawy „GIGANTYCZNE OWADY” zostały wykonane przez artystę-plastyka, dzięki czemu wyjątkowo precyzyjnie oddają szczegóły budowy anatomicznej danych okazów. Nie sposób przejść obok nich obojętnie.

Kolekcja 30 gigantycznych okazów pokazuje te sympatyczne, niepozorne zwierzątka w ogromnym powiększeniu, aby każdy mógł w pełni podziwiać ich niebywałe walory. Jest biedronka, ważka, jelonek rogacz, czy okazały rohatyniec nosorożec i wiele innych. W parku znajdzie się też miejsce do odpoczynku nad stawem i miejscem grillowo-ogniskowym.

Łączy Was wiele, dzieli tyle samo. Od tysięcy lat nie zmieniło się w tej kwestii nic. Może poza jednym wyjątkiem... Nie chcą już dłużej być ignorowane. Urosły do niebotycznych rozmiarów, by stanąć z Tobą oko w oko i zawalczyć o należną im uwagę. Panie i Panowie, poznajcie się... Przedstawiamy GIGANTYCZNE OWADY.

Więcej informacji na temat Parku GigaOwadów można znaleźć na stronie https://www.gorzelanny.pl/hotel-harnas/parkowadow.html

Majówka 2018

Hotel zaprasza na Majówkę na łonie natury. Ciche, ustronne położenie obiektu w sąsiedztwie naturalnego lasu ze ścieżkami spacerowymi i szlakami turystycznymi, nad górskim potokiem, sprzyja wypoczynkowi. Przygotowana została specjalna oferta, więcej szczegółów pod poniższym adresem: https://www.gorzelanny.pl/hotel-harnas/oferty_majowka.htmlGaleriaKomentarze

 

 • dodano maja 2, 2018 11:29

  Dodany przez: Aleksandra , temat: Wypoczynek

  Na weekend idealne miejsce i to powietrze

 • dodano kwietnia 23, 2018 14:34

  Dodany przez: Klordis , temat: Super!

  Super!

 • dodano kwietnia 12, 2018 12:06

  Dodany przez: Kacper , temat: Harnaś

  Byłe, polecam na weekendowy wypad

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009