Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Artykuły » Turystyczny raj!

Tatry

Tatry


Data: 8 maja 2018

Turystyczny raj!

Zakopane kochają zarówno ci, którzy pragną ciszy i spokoju oraz kontaktu z naturą oraz turyści, którzy lubią być w centrum wydarzeń. Tu można również spędzić urlop przez cały rok, bo stolica polskich Tatr nie odpoczywa od sezonu i każda kończąca się zima jest zapowiedzią tych odwiedzających, których przyciągają szlaki i wyprawy. Warto również sprawdzić hotele. Zakopane ceny ma bardzo korzystne i każdy znajdzie odpowiednią ofertę dla siebie. Poza noclegami spora część z nich kusi licznymi atrakcjami oraz nowoczesnymi strefami SPA.


Najmodniejszy deptak w Polsce

Krupówki, restauracje, zabytki, popularne szlaki i stargany to te elementy, które na popularnym deptaku po prostu przyciągają wszystkich. Tutaj aromaty najlepszego jedzenia mieszają się z góralską muzyką i klimatem, jaki budują mieszkańcy. Z drugiej strony to świetna atrakcja dla dorosłych i dzieci, a spacery przeciągają się często do późnych godzin nocnych.

Zakopane to również idealny punkt wypadowy do najpopularniejszych szlaków polskich i słowackich gór. Tu zaczynają się zarówno oblegane trasy, które są niemalże must have każdej wycieczki pod Tatry, jak i nieco bardziej zapomniane trasy, które pozwolą spędzić czas w ciszy i spokoju, wśród szumu potoków i bliskości otaczającej natury. Zakopane doskonale odpowiada na wszystkie potrzeby turystów zarówno tych podróżujących w samotności, jak i rodzin z dziećmi czy grup znajomych. A niezapomniane wrażenia, piękne widoki i atrakcje pozwalają spędzać czas dokładnie tak jak się chce – a na pewno prawdziwie odpocząć niezależnie od tego, co lubimy.


Aktywnie lub leniwie

Polskie góry to synonim aktywnego wypoczynku przez cztery pory roku. Liczne wypożyczalnie sprzętu pozwala spędzać czas tak jak się lubi. Rodzinne rowerowe wycieczki to doskonały sposób na poznanie uroków całego regionu, a cała sieć dostosowana do potrzeb cyklistów sprawia, że to bardzo wygodny sposób poruszania się po okolicznych miejscowościach. Doskonałą ofertę przygotowuje najlepszy hotel. Zakopane, Krupówki kuszą licznymi atrakcjami oraz możliwością skorzystania z ofert basenów, stref aquaparków czy SPA, które gwarantują relaks oraz prawdziwy odpoczynek połączony z odnową biologiczną. Tu klimat jest tak sprzyjający, że większość ludzi po prostu wraca – ma swoje ulubione lokale, miejsca noclegowe oraz ścieżki. Poza tym Zakopane to szereg atrakcji – parków linowych, zjeżdżalni czy też popularnych terenów, gdzie można uprawiać sporty ekstremalne. Poza tym stolica polskich gór to wyjątkowo klimatyczne miejsce, którego nie da się z niczym porównać.GaleriaKomentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009