Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Artykuły » Wsiąść do pociągu byle jakiego, ZADBAĆ o bagaż...?

Wsiąść do pociągu byle jakiego, ZADBAĆ o bagaż...?

Data: 3 września 2018

Wsiąść do pociągu byle jakiego, ZADBAĆ o bagaż...?

„Wsiąść do pociągu byle jakiego, nie dbać o bagaż, nie dbać o bilet…”. Kultowy tekst Agnieszki Osieckiej rozbrzmiewa w sercach, wraz ze zbliżającym się urlopem. Co prawa, autorka przekonuje, że o bagażu nie warto pamiętać. Sądzę jednak, że słabo się podróżuje na egzotyczne wakacje, jedynie ze szczoteczką do zębów. Bagaż odgrywa kluczową rolę podczas przygotowań do wyjazdu.

Za każdym razem nurtują nas te same pytania: „Wziąć tę mniejszą walizkę, czy większą? A może wystarczy torba lub większy plecak? Jak ja się z tym wszystkim pomieszczę? Na pewno o niczym nie zapomniałam?”. Nagle zwykłe, dwutygodniowe wakacje okazują się wyzwaniem, niczym wejście na Mont Everest. Czy warto tak się stresować? Nie, jeżeli mamy ze sobą odpowiednią walizkę, torbę, czy plecak podróżny, pozwalające na spokojną podróż oraz wypoczynek.

Z pomocą przychodzi portal https://www.globtroter.waw.pl/! Sklep posiada szeroki wybór w asortymencie podróżnym – od toreb podręcznych na weekendowy wypad, po pokaźne walizki, mogące pomieścić większość naszej szafy. Teraz spakowanie na wyjazd nie musi kojarzyć się już z nieustannym stresem i rodzącymi się z minuty na minutę uporczywymi pytaniami, które zamiast zachęcać nas do zbliżającego się wypoczynku, tylko dodatkowo denerwują. Zarówno walizki, plecaki jak i torby podróżne znajdują się w trzech, dowolnych rozmiarach – małym, średnim i dużym. Dzięki temu możemy dobrać sobie bagaż, w zależności od czasu trwania wakacji. Nie tylko praktyczność oferowanych produktów, ale też ich wygląd przyciągnie nie jednego podróżnika! Paleta kolorów oraz różnorodność projektów sprawia, że z wielką chęcią robimy zakupy.

Podróże to z pewnością jedna z fajniejszych rzeczy w życiu – kształcą, rozwijają, poszerzają horyzonty. Dla mnie stanowią też motywację na co dzień. Po długich godzinach nauki, czy ciężkim dniu w pracy, przeglądam profile podróżnicze, podziwiam te wszystkie miejsca i ludzi, którzy uchwycili je w kadrze. Zastanawiam się, ile świat ma nam jeszcze do zaoferowania, ile jeszcze można w nim odkryć? Wtedy myślę , że pewnego dnia ja też będę stała w tym samym miejscu i dostanę szansę sfotografowania otaczającego mnie krajobrazu. Zachowam w pamięci ten moment i ruszę w dalszą podróż, w poszukiwaniu kolejnych wrażeń. I szara codzienność nagle ponownie nabiera kolorów.

Arabskie przysłowie mówi, że „ten, kto żyje widzi dużo, lecz ten, kto podróżuje widzi więcej”. Myślę, że ten kto podróżuje z wygodnym dla siebie bagażem, z pewnością może zobaczyć jeszcze więcej.


GaleriaKomentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009