Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Artykuły » Jak znaleźć spokój w pobliżu lasu?

DOmek Promyk

DOmek Promyk


Data: 9 października 2018 Region: Wisła

Jak znaleźć spokój w pobliżu lasu?

Czy wypoczywać można tylko w lipcu i sierpniu? Nie do końca! Można zorganizować sobie wolny weekend w innym miesiącu, wyłączyć telefon, nie brać komputera ze sobą, i pojechać na spotkanie z matką naturą.

Wyobraź sobie, że stoi przed tobą drewniany domek górski, najlepiej z kominkiem i doskonale wyposażonym aneksem kuchennym. W takim domku można spędzić wiele dni, ciesząc się nie tylko widokami za oknem, ale także możliwościami poznania zupełnie nowych, górskich ścieżek. Podświadomie tego właśnie chcesz. Pytanie brzmi inaczej. Czy jesteś na to gotowy?

Domek do wynajęcia – Wisła, czyli slow life w sercu lasu

To jeden z najlepszych pomysłów na proste zrelaksowanie się. Wyjazd bez sprzętów elektronicznych, z ukochaną osobą i książką może sprawić, że już nigdy nie będziemy pędzić przez życie na złamanie karku. Poczucie, że nie musimy się spieszyć, dla wielu ludzi jest czymś bardzo ważnym, czego nie można zamienić na pieniądze czy wyższe stanowisko w pracy. Chociaż filozofia slow life w tym przypadku staje się zbyt popularną ideologią, tak naprawdę coś w niej jest. Coś jest w naturze. Domek górski to sposób na wyjątkowy nocleg, dzięki któremu naładujesz baterie i poczujesz, że żyjesz. Możesz się zdziwić, że taki domek Promyk, przygotowany specjalnie dla całej rodziny, stanie się pierwszym punktem wyprawy w góry, której nikt długo nie zapomni. Stanie się częścią wspaniałych wspomnień, które warto uwiecznić w jednym z rodzinnych albumów.

Daj sobie odpocząć w górskim domku

To wszystko sprawią domki do wynajęcia. Wisła, jako jedno z nielicznych, pięknych i górskich miast, jest idealnym miejscem wylotowym dla wszystkich, którzy czerpią największą satysfakcję z zaplanowanych wycieczek po szlakach natury. W domkach dostępny jest kominek, opał, a także aneks kuchenny, dzięki któremu będziemy mogli przygotować smaczny posiłek. Piękne, wyjątkowe pomieszczenia zachwycą miłośników wnętrz, a przestrzeń dookoła domku pozwoli na różne dziecięce zabawy dla najmłodszych gości. Innymi słowy urlop w drewnianym domku o każdej porze roku sprawi wielką przyjemność. Warto się na nią zdecydować!

Taka wygoda sprawia, że żaden inny nocleg – nawet w pięciogwiazdkowym hotelu – nie jest tak ciekawy, jak spanie w drewnianym domku z kominkiem, w którym wspólnie można opowiadać rodzinne historie przy ciepłym kominku i kubku gorącej czekolady. To miejsce – blisko lasu – w którym naprawdę można znaleźć spokój. Każdy z nas tego oczekuje i każdy z nas tak naprawdę potrzebuje pierwszorzędnego odpoczynku.


GaleriaKomentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009