Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Artykuły » Apartamenty z basenem Szczyrk

Apartamenty z basenem w Szczyrku - Meta Residence

Apartamenty z basenem w Szczyrku - Meta Residence


Meta Residence to obiekt z kategorii premium, w którym można wykupić 5-gwiazdkowe lokale na wynajem krótkoterminowy. Kompleks znajduje się w prestiżowej lokalizacji i posiada pełne zaplecze gastronomiczno-rekreacyjne, w tym właśnie basen zewnętrzny z barem i strefą wypoczynkową. Na inwestycji można zarabiać w jednym z dwóch modeli biznesowych: dzieląc się procentowo zyskami z operatorem albo osiągając gwarantowane 7% w skali roku. Więcej na ten inwestycji w apartamenty z basenem w Szczyrku dowiesz się na stronie: metaresidence.pl/inwestycja

 

Podsumowując, kupno lokali na wynajem to doskonały sposób na ulokowanie nadwyżki kapitału. Rozwiązanie zapewni stałe, wysokie zyski, ale tylko wtedy, jeśli postawisz na atrakcyjną lokalizację (np. taką jak Szczyrk) i sfinansujesz inwestycję w obiekcie, który stworzy gościom najlepsze warunki na pobyt.


Data: 4 lipca 2022 Region: Szczyrk

Apartamenty z basenem Szczyrk

Planujesz ulokować kapitał w lokalu na wynajem i w związku z tym szukasz idealnego miejsca pod inwestycję? Jeśli chcesz osiągać regularne i wysokie zyski, rozejrzyj się za nieruchomością w rejonie turystycznym. Jedną z atrakcyjniejszych miejscowości, którą warto wziąć pod uwagę, jest położony w Beskidzie Śląskim Szczyrk. Natomiast co do samej nieruchomości – polecamy rozejrzeć się za taką, która oferuje gościom dodatkowe atrakcje, np. możliwość korzystania z basenu. Dlaczego? Odpowiedzi znajdziesz poniżej!


Szczyrk jako idealne miejsce do inwestowania w apartamenty

Szczyrk to malownicza miejscowość leżąca u podnóża góry Skrzyczne. Miasto stanowi prawdziwy raj dla miłośników aktywnego wypoczynku – turyści mają do dyspozycji m.in. 50 km skipass o dużej różnorodności tras, liczne kolejki i wyciągi narciarskie, szlaki turystyczne oraz trasy rowerowe i zjazdowe. W miejscowości funkcjonują także dwa duże ośrodki sportowo-rekreacyjne, parki linowe, zjeżdżalnia wodna itp. Nie brak też atrakcji dla zwiedzających. Poza tym w bliskim sąsiedztwie od niego usytuowane są m.in. Jezioro Żywieckie, uzdrowiskowa miejscowość Ustroń czy stolica Podbeskidzia – Bielsko-Biała. Położenie miasta jest więc dość strategiczne.

Szczyrk cieszy się zainteresowaniem turystów przez cały rok, nie tylko zimą. Rocznie odwiedza go kilkaset tysięcy osób, głównie na pobyt krótkoterminowy. To z kolei rodzi zapotrzebowanie na kwatery na wynajem. By mu sprostać, powstają kolejne inwestycje o charakterze okołoturystyczny. W ramach rozrastającej się infrastruktury wznoszone są m.in. obiekty z kategorii premium, w których można wykupić apartamenty na wynajem i osiągać zyski z najmu. Przy dużym i regularnym przepływie osób, a taki obserwuje się w Szczyrku, można wygenerować spore obłożenie, które przełoży się na wysokie i stałe zyski. Sensownym więc wydaje się podjąć inwestycję właśnie w tym mieście.

Ale to nie wszystko. Na obszarze Szczyrku ilość gruntów jest ograniczona, a to oznacza, że inwestycja w tym miejscu jest opłacalna z uwagi na wzrost wartości samej nieruchomości, powodowanej ciągłym wzrostem ceny za m2 powierzchni. A zatem finansując lokal, nie dość że regularnie osiągasz dochody z najmu i zyskujesz mieszkanie, z którego możesz korzystać (wymiar pobytu właścicielskiego określony jest w umowie), to jeszcze zapewniasz sobie zabezpieczenie na przyszłość.

 

Atrakcje dla gości jako wartość dodana na rynku nieruchomości na wynajem

Sama lokalizacja to nie wszystko, jeśli chodzi o opłacalność inwestycji. Każda dodatkowa atrakcja dostępna na terenie nieruchomości zwiększa szansę na to, że potencjalni klienci zdecydują się w niej zatrzymać. A im częstsze zakwaterowanie, tym większe zyski. Trzeba więc dobrze ulokować kapitał. Wartością pomocną przy budowaniu przewagi rynkowej w segmencie lokali na wynajem, zwłaszcza w górach, może stać się m.in. basen na wyłączność dla gości. Dlaczego?
Górskie miejscowości cieszą się największą popularnością zimą. Zachodzi więc obawa, że latem, prócz pieszych czy rowerowych wycieczek, nie będzie zbyt wielu możliwości na udane spędzenie wolnego czasu. Obecność basenu w budynku pozwala zbić tę obiekcję. Letnie kąpiele na świeżym powietrzu to dla wielu z nas jedna z najlepszych rozrywek, a dla dzieci gwarancja mnóstwa frajdy.
Basen do wyłącznej dyspozycji gości oznacza też mniejszy tłok, co samo w sobie jest ogromną zaletą, a jeśli jest pod ręką, to tym lepiej. Brak konieczności dojazdu i tracenia związanego z tym czasu, to atut, który jest w stanie zaważyć na podjęciu decyzji o pobycie. Tym bardziej że basen często jest jedną z wielu dostępnych atrakcji. Np. osoby zatrzymujące się w Meta Residence w Szczyrku mogą korzystać z kortu tenisowego i usług restauracji znajdujących się na dachach budynków.

 GaleriaKomentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009