Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24.pl » Konkurs "4 Pory Roku w Beskidach (Zima)" » Opis i wyniki

4 Pory Roku w Beskidach (Zima)

Opis

Zapraszamy do udziału w zimowej, ostatniej już edycji konkursu "4 Pory Roku w Beskidach".
Nadsyłanie prac do 28 lutego.

Konkurs "4 Pory Roku" skierowany jest do wszystkich fotografujących. Czekamy na Wasze najlepsze zdjęcie zimy w Beskidach.
Sponsorami nagród w konkursie jest firma COMPASS, sklep turystyczny EXPEDITION oraz bank fotografii FotografiaPro.pl

Bardzo mocno zachęcamy do udziału w jesiennej edycji konkursu "4 Pory Roku w Beskidach". Pracę nadsyłać można do 28 lutego 2010 roku. Nagrodami w zimowej edycji są:

Nagrody w edycji zimowej konkursu - Raki paskowe ALLOY (nagrody ufundowane przez sklep Expedition)
- Komplet 10 map turystycznych + TrekBuddy, uniwersalny program do nawigacji GPS do telefonów komórkowych (nagrody ufundowane przez firmę Compass

FotografiaPro

O Nas
Jesteśmy grupą profesjonalnych fotografów, specjalistów w swoich dziedzinach. Chcemy podzielić się naszym bogatym doświadczeniem, pokazać jak od strony praktycznej wygląda nasza praca.

Wyróżniająca formuła Warsztatów FotografiaPro pozwala uczestnikom skoncentrować się na tym co najważniejsze, na praktyce. Naszym celem jest przygotowanie Was do pracy w zawodzie fotografa. Nie znajdziecie u nas wiadomości o budowie obiektywów, teoretycznych rozważań, ani analiz szumów matryc. Za to zdobędziecie wiedzę praktyczną o wykorzystaniu sprzętu, charakterze światła, kompozycji, organizacji sesji czy nawet o przysługujących Wam prawach autorskich i kontaktach z klientami.

 

Chcemy by uczestnictwo w Warsztach FotografiaPro było istotnym etapem Waszego rozwoju.

 

Zapraszamy na nasza strone: FotografiaPro.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009