Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Czejtowisko pod Rawkami

Fot.: Arch. Beskidy24.pl

Fot.: Arch. Beskidy24.pl

Czejtowisko odbędzie się w dniach 15-16 maja (piątek-sobota), tradycyjnie w Bacówce Pod Małą Rawką w Bieszczadach. Pokazy zaplanowane są w godzinach wieczornych, a po nich wspólne opowieści i muzykowanie do późna w nocy. Więcej informacji na stronie www.rawki.pl

Beskidy24.pl


Czejtowisko pod Rawkami

Data: 13 maja 2009 Region: Wetlina

Grupa Wyprawowa Chate.pl i Bacówka Pod Małą Rawką zapraszają na wiosenną edycję Czejtowiska pod Rawkami 15-16 maja 2009.

Podczas zbliżającej się edycji Czejtowiska odwiedzimy kolejne ciekawe miejsca na Ziemi. Zaczniemy od Ameryki Południowej, gdzie zwiedzimy Patagonię, następnie Peru i Boliwię, oraz dokonamy eksploracji dżungli w Gujanie. W Afryce zajrzymy do Maroka, które przemierzymy samochodami terenowymi. W Azji odbędziemy trekking w rejonie Kanczendzongi w Nepalu i spenetrujemy najpiękniejsze zakątki Laosu i Kambodży. Na koniec zobaczymy Meksyk, Gwatemalę i Kubę, gdzie wspinać się będziemy na tamtejsze wulkany.

Czejtowiska pod Rawkami to cykliczne spotkania podróżników i miłośników gór połączone z pokazami slajdów i opowieściami z wypraw w najdalsze zakątki Ziemi. Spotkania odbywają się dwa razy w roku, a obok prezentacji z wyjazdów organizowanych przez Grupę Chate.pl obejmują również pokazy zdjęć zapraszanych gości i kameralne koncerty muzyczne. Do tej pory Bacówka Pod Małą Rawką gościła sześć Czejtowisk podczas których można było zobaczyć zdjęcia z kilkudziesięciu dalszych i bliższych wypraw.


 


Komentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009