Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » VI Karpacki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

VI Karpacki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Ponadto, już po raz piąty wyruszy w drogę Marsz Dla Orkiestry, którego trasa (licząca 40 km) prowadzi z Krakowa do schroniska PTTK na Kudłaczach. Uczestnicy Piątego Marszu Dla Orkiestry kwestować będą w mijanych miejscowościach.

Koordynator Karpackich Finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy:


Kuba Terakowski
tel. 603 305 401
e.mail: wosp.karpaty@gmail.comVI Karpacki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Data: 23 listopada 2009 Region: Góry

Serdecznie zapraszamy na Szósty Karpacki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - 9/10.01.2010. Tym razem gramy już w osiemnastu schroniskach! Są to obiekty na: Hali Krupowej, Hali Lipowskiej, Hali Miziowej, Kudłaczach, Leskowcu, Luboniu Wielkim, Maciejowej, Markowych Szczawinach, nad Morskim Okiem, na Ornaku, Polanie Chochołowskiej, Przegibku, Rycerzowej, Starych Wierchach, Turbaczu, Wielkiej Raczy, na Wierchomli oraz Gorczańska Chata.

Wolontariusze Szóstego Karpackiego Finału WOŚP kwestować będą w wymienionych schroniskach oraz w miejscowościach u podnóża tych schronisk, przy wyciągach narciarskich (m.in. Kotelnica, Maciejowa, Polczakówka, Siepraw, Tobołów, Wierchomla, Witów Ski) i na okolicznych szlakach. W sobotni wieczór (9.01.2010), w wybranych schroniskach przeprowadzone zostaną licytacje i ruszą orkiestrowe sklepiki. Do skarbonek WOŚP trafi także część dochodu z noclegów w finałowy weekend (9/10.01.2010), a w niektórych schroniskach za wybrane potrawy będzie można zapłacić uiszczając stosowną kwotę do skarbonki.

Poprzednim razem wolontariusze Karpackiego Finału WOŚP pobili rekord wysokości, kwestując w Tatrach na 2014 m. n.p.m. Tym razem, dwójka wolontariuszy Karpackiego Finału WOŚP (i zarazem członków Klubu Wysokogórskiego) wybierze się (o ile warunki lawinowe pozwolą) ze skarbonkami na Rysy! Równocześnie para wolontariuszy poprowadzi kwestę w najgłębszej polskiej depresji (Raczki Elbląskie, - 2 m n.p.m.). W ten sposób Orkiestra zagra w najwyższym i najniższym miejscu w Polsce!


 


Komentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009