Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Droga z Wisły Głębce na Kubalonkę jest gotowa, ale jeździć nie ...

Zbigniew Tabor podczas spotkania z mieszkańcami Wisły

Zbigniew Tabor podczas spotkania z mieszkańcami Wisły

- Główne roboty zostały wykonane. Droga jest gotowa, ale na razie nie można nią jeździć, bo - chcąc otworzyć trakt dla ruchu - trzeba spełnić formalności. Konieczna jest kontrola jej stanu - wyjaśniał w piątek wieczorem ludziom zebranym na spotkaniu w Wiśle Ryszard Rzepecki, dyrektor projektu. Dodał, że czasu potrzebują też przewoźnicy, którzy muszą dostosować kursy do rozkładu jazdy sprzed zamknięcia drogi.

Łukasz Klimaniec
POLSKA Dziennik Zachodni

Droga z Wisły Głębce na Kubalonkę jest gotowa, ale jeździć nie wolno

Data: 23 listopada 2009 Region: Wisła

Zakończono remont drogi z Wisły Głębce na Kubalonkę, ale kierowcy nie mogą z niej korzystać. Na przeszkodzie stoją formalności. Dzisiaj Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach poprosi wojewódzkiego inspektora transportu, żeby skontrolował szosę.Podczas spotkania z mieszkańcami Zbigniew Tabor, dyrektor ZDW, zapewnił, że droga zostanie najprawdopodobniej otwarta do końca listopada.

Droga była remontowana od czerwca. Mieszkańcy Wisły i Trójwsi Beskidzkiej oraz turyści od pół roku korzystają z objazdów. Remont miał się zakończyć 31 października, ale wczesne opady śniegu spowodowały opóźnienia. Groziło nawet zamknięcie trasy na całą zimę.


 


Komentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009