Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Zmiany w portalu Beskidy24.pl

Logo Beskidy24.pl

Logo Beskidy24.pl


Zmiany w portalu Beskidy24.pl

Data: 19 marca 2010 Region: Góry

Od 01.03.2010 roku portal Beskidy24.pl zmienił właściciela. Od początku marca tego roku nowym wydawcą portalu jest firma Dolomity.PL (www.dolomity.pl).Portal Beskidy24.pl będzie kontynuował w podobnej formie swoją dotychczasową działalność, ale także rozrastał się o nowe działy i teksty. Zapraszamy do częstych odwiedzin portalu oraz aktywnego uczestnictwa w życiu naszej beskidzkiej połeczności. Już niedługo będzie można zapoznać się z nowościami.

*Firma Dolomity.Pl zajmuję się usługami informatycznymi dla firm. Specjalizuje się w oprogramowaniu Oracle eBS. Drugą ważną częścią działalności są portale turystyczne i usługi IT w turystyce. Tworzymy i prowadzimy takie strony jak: www.dolomity.pl, www.turysta.pl, www.twoje-gory.pl.

Redaktor,
Michał Kalisz


 


Komentarze

 

  • dodano kwietnia 7, 2010 11:01

    Dodany przez: Miłosz , temat: Kiedy rozstrzygnięcie zimowej edycji konkursu !?

    Nowa redakcja tego portalu jest chyba niepoważna ! Ogłaszając konkurs, portal przyjął na siebie zobowiązanie do jego rozstrzygnięcia, a nowy właściciel przejmuje ten obowiązek na siebie. Niezbyt dobrze świadczy to o nowych właścicielach.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009