Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Kino na granicy

Kino na granicy

Kino na granicy

Akredytacja pełna: 75,00 zł
Akredytacja klubowa (dla członków klubów filmowych AČFK, ASFK i PFDKF): 60,00 zł
Akredytacja grupowa (dla zorganizowanych grup powyżej 10 osób): 60,00 zł
Bilet 3-dniowy (wstęp tylko na filmy): 40 zł
Bilet 1-dniowy (wstęp tylko na filmy): 20 zł
Bilet na seans filmowy: 10 zł
Bilet na koncert: 20 zł
Bilet na koncert dla posiadaczy akredytacji 3- i 1-dniowych: 10 zł

Przyjmowanie rezerwacji kończymy 23.04.2010.

W sprawie akredytacji grupowych napisz na adres: mgil@kinonagranicy.pl
W sprawie akredytacji medialnych napisz na adres: media@kinonagranicy.pl

Info: www.kinonagranicy.pl


Kino na granicy

Data: 12 kwietnia 2010 Region: Cieszyn

Szanowni Państwo, Drodzy Widzowie!

Do rozpoczęcia 12. Przeglądu Filmowego „Kino na Granicy” pozostało niecałe 30 dni. To najlepszy moment, by zaplanować weekend majowy w Cieszynie. Zapraszamy miłośników dobrego kina, klimatycznej muzyki, dyskusji o filmach (i nie tylko) do białego rana!

W tym roku „Kino na Granicy” zaprezentuje retrospektywy czterech twórców z Czech, Polski i Słowacji. Etiudy szkolne, filmy fabularne i dokumentalne słowackiego reżysera Martina Šulíka. Urodzinowy przegląd twórczości wybitnego autora zdjęć filmowych Adama Sikory. W cyklu „Literatura i film” - ekranizacje prozy i filmy według scenariuszy związanego z Cieszynem Kornela Filipowicza oraz filmy powstałe w oparciu o twórczość czeskiego pisarza i tłumacza Josefa Škvoreckiego.

Kontynuując zapoczątkowane rok temu przyglądanie się środkowoeuropejskiemu kinu gatunkowemu, zapraszamy na przegląd filmów grozy, a w nim ponad 20 niesamowitych opowieści i horrorów z Czech, Polski i Słowacji, czyli coś dla tych, którzy się lubią bać i czasem... pośmiać.

W tym roku nie zabraknie też Węgierskiej Wiosny Filmowej – przeglądu, który już od dziewięciu lat przybliża Polakom najciekawsze filmy znad Cisy i Dunaju.

Jak zawsze „Kino na Granicy” będzie miejscem, gdzie zaprezentujemy najnowsze dokonania twórców z Czech, Polski i Słowacji. Tegoroczny wybór to prawie czterdzieści świeżych produkcji!

Ponownie stworzymy świetlny most łączący czeski i polski brzeg Olzy. W plenerowym kinie nad Olzą pokażemy pierwsze filmy Petra Zelenki i najnowsze dzieło Jacka Borcucha.

Pełna lista filmów znajduje się tutaj. Kalendarz projekcji ujawnimy już wkrótce!

A wieczorem, po projekcjach zapraszamy do Klubu Festiwalowego, gdzie zagrają i zaśpiewają: L.U.C., Mikołaj Trzaska & Ken Vandermark, WWW i Noisecut. Nie zabraknie wystaw, tym razem prac Martina Šulíka, Adama Sikory, Eleny Leszczyńskiej, Svätopluka Mikyty i Adolfa Borna.

Zatem, Drogi Widzu, zarezerwuj akredytację już teraz i zagwarantuj sobie udział we wszystkich pokazach i imprezach towarzyszących oraz tradycyjny „pakiet startowy” (czyli katalog, koszulkę, eko-torbę i inne gadżety).


 


Komentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009