Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Interaktywnie na Diablak

Interaktywnie na Diablak
Duet startuje z wyprawą w najbliższy poniedziałek tj. 28 czerwca. Młodzi bielszczanie do pokonania szlakami będą mieli około 100 kilometrów, jednak jak sami mówią są dobrej myśli. – Nie ma co ukrywać, na pewno nie będzie łatwo. Liczmy na wsparcie wszystkich znajomych oraz każdego, kto będzie nas obserwować za pośrednictwem Internetu - uśmiecha się Mariusz Hula. - Apelujemy o komentarze wsparcia, które będzie można przesyłać na maila podanego na naszej stronie - kończy Ariel Brończyk.

Szczegółowe informacje na oficjalnej stronie wyprawy pod adresem www.onfoot.pl

Interaktywnie na Diablak

Data: 24 czerwca 2010 Region: Zawoja

Wycieczka na Babią Górę zza ekranu komputera? Czemu nie! Od poniedziałku każdy internauta będzie mógł śledzić wędrówkę dwóch śmiałków, którzy planują w niecały tydzień pokonać stukilometrową trasę z Bielska-Białej na Babią Górę.Sto kilometrów trasy, trzydzieści szczytów górskich, siedem schronisk, cztery dni marszu, dwóch śmiałków. Tak w liczbach wygląda wyprawa dwóch bielszczan, której celem jest popularny Diablak, czyli najwyższy szczyt Beskidów. Nie byłoby w tym wszystkim nic nadzwyczajnego, gdyby nie okoliczności górskiego przedsięwzięcia. - Na początku wpadliśmy na pomysł, żeby dla naszych najbliższych przyjaciół udostępnić pozycję GPS, którą będziemy transmitować bezpośrednio ze szlaku. Pomysł tak bardzo spodobał się naszym znajomym, że postanowiliśmy go troszkę rozszerzyć - mówi uczestnik wyprawy, Ariel Brończyk.

Inicjatywa dwóch bielskich turystów wyszła poza kręgi znajomych. Podróżnicy stworzyli stronę internetową, na której oprócz aktualnej pozycji na mapie będzie można znaleźć wiele innych ciekawych informacji z trasy. - Planujemy codziennie prowadzić pamiętnik, który będzie odświeżany co kilka godzin. Na pewno znajdzie się tam wiele fascynujących, interesujących, ale i zabawnych spostrzeżeń z trasy - wyjaśnia drugi podróżnik, Mariusz Hula. - Zadbamy również o zdjęcia ze szlaku, które na bieżąco będziemy udostępniać na stronie internetowej - dodaje Ariel Brończyk.
 


Komentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009