Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » UPHILL MTB Beskidy 2010

 UPHILL MTB Beskidy 2010
Cykl 4 wyścigów
UPHILL MTB Beskidy to inicjatywa dla wszystkich chcących zmierzyc się z niełatwymi beskidzkimi podjazdami. Rozgrywamy UPHILL w sposób najprostszy z możliwych: jazda indywidualna na czas pod górę na oznakowanej trasie.

Start w dolinie, meta na szczycie - czy może być coś prostszego?
Nie ma problemów z zatłoczonym startem, nie ma peletonu i rozpychania się łokciami. Każdy jedzie swoim tempem i walczy z górę sam na sam. UPHILL-e są uzupełnieniem bogatego kalendarza imprez MTB w regionie. Z nikim i z niczym nie konkurujemy, gdyż nie traktujemy tego projektu w sposób typowo komercyjny. Interesują nas emocje, dobra zabawa i dawka adrenaliny. Sportowe rekordy na beskidzkie szczyty należą już do Was, uczestników UPHILL MTB Beskidy.

Zapraszamy na start!
Więcej na www.uphillmtb.pl

UPHILL MTB Beskidy 2010

Data: 31 lipca 2010 Region: Beskidy

Ruszył nowatorski cykl wyśigów UPHILL MTB Beskidy 2010 – jazdy indywidualne na czas na góry pogranicza polsko-czeskiego.
Ruszyły zapisy na stronie BESKIDY UPHILL MTB 2010
1. Edycja Istebna - uphill na Tyniok - 24.07.2010 r.
2. Edycja Bukovec - uphill na Girovą - 31.07.2010 r.
3. Edycja Vendryne - uphill na Czantorię - 15.08.2010 r.
4. Edycja Ustroń - uphill na Równicę - 21.08.2010 r.

W górę!
Jazda na rowerze górskim jest dla nas czymś więcej niż tylko sportem. Jazda pod górę i zdobywanie szczytów to istota MTB. Wszyscy lubimy zjazdy, nawet bardzo, ale czymże byłby szalony zjazd z góry gdybyśmy wcześniej na nią nie wjechali?

Dlaczego Beskidy?
Bo nie ma lepszych tras niż w Beskidach, które dla kolarzy górskich stwarzają fenomenalne warunki do jazdy. Beskidy znamy jak własną kieszeń tu uprawiamy MTB od wielu lat, a na beskidzkich szlakach i leśych śieżkach spędzamy większoś wolnego czasu.GaleriaKomentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009