Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Kurs Przewodników Górskich SKPB Warszawa

Kurs Przewodników Górskich SKPB Warszawa
Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich w Warszawie powstało w 1957 roku. Od tego czasu Koło organizuje liczne wyjazdy oraz kurs przewodników górskich. SKPB Warszawa jest organizacją działającą na zasadach non-profit, instruktorzy SKPB pracują społecznie w ramach wolontariatu. Od 2005 roku jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego i można przekazać nam 1% swojego podatku.

Wszystkie informacje o naszej działalności zamieszczamy na stronie SKPB Warszawa.

Kurs Przewodników Górskich SKPB Warszawa

Data: 6 września 2010

Zapisy na 47 edycję kursu przewodników górskich SKPB Warszawa rozpoczną się na początku października 2010.Najbliższy wykład kursu 2010/2012:
Wykład inauguracyjny Góry świata
12 października 2010 godz. 18.30,
Gmach Główny PW (sala zostanie podana we wrześniu)

Najbliższa wycieczka:
Wycieczka na zapoznanie termin I 23-24 października (szczegóły w październiku)

W Studenckim Kole Przewodników Beskidzkich z Warszawy nauczysz się, jak dobrze zorganizować każdy wyjazd. Czy to wyprawa górska, wypad na rowery, czy podróż w nieznane. Zostań przewodnikiem!

Wraz z początkiem roku akademickiego rozpoczyna się kolejny kurs przewodników górskich SKPB Warszawa. Można się na nim nauczyć jak prowadzić obozy i pokazać ludziom góry od najlepszej strony. Jest to także okazja do poznania nowych ludzi, dla których pasją są góry. Po kursie członkowie Koła organizują obozy wędrowne w Polsce (Beskidach Wschodnich) i za granicą, a także wyjazdy rowerowe, kajakowe i inne imprezy turystyczne.

Kurs trwa około roku. Szkolenie składa się z cotygodniowych wykładów oraz wyjazdów w góry, podczas których kursanci uczą się w praktyce poruszania się w górach oraz prowadzenia grup. Większość z nich to weekendowe wypady w góry, ale są także trzy dłuższe – w czasie zimowych ferii akademickich, długiego weekendu majowego i na początku lipca. Harmonogram kursu jest dostosowany do roku akademickiego.

Więcej szczegółów na stronie Koła: www.skpb.waw.pl/kurs.html
 


Komentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009