Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Żywiec - Męskie Granie

męskie granie

męskie granie

Męskie Granie to projekt zainicjowany i sponsorowany przez markę Żywiec, który tego lata odwiedził Gdańsk, Katowice, Poznań, Kraków, Wrocław i Warszawę, a 24 września zagości w Żywcu. Projekt promuje singiel Wszyscy muzycy to wojownicy.

Informacje na temat projektu Męskie Granie, wywiady z artystami i zdjęcia na www.meskiegranie.pl

Bilety w cenie 10 zł dostępne w tylko Miejskim Centrum Kultury w Żywcu, Al. Wolności 4.

Bilety na koncert można nabyć także w Bielskim Centrum Kultury w Bielsku Białej przy ul. Słowackiego 27.

Żywiec - Męskie Granie

Data: 20 września 2010 Region: Żywiec

Męskie Granie dla mieszkańców Żywca od marki Żywiec 24 września w żywieckim Amfiteatrze pod Grojcem odbędzie się szczególny koncert Męskiego Grania, dedykowany przez markę Żywiec mieszkańcom miasta Żywiec.Koncert Męskiego Grania, który już 24 września odbędzie się w Żywcu to wydarzenie przeznaczone dla mieszkańców tego miasta i regionu, z którym marka Żywiec związana jest blisko 155 lat. To doskonała okazja dla Żywczan, by na żywo usłyszeć projekt, który tego lata podbijał Polskę.

Impreza w Amfiteatrze pod Grojcem rozpocznie się o godzinie 18.00 (wstęp od godz. 17.00) koncertem zespołu Oxy.Gen. Po nich na scenie wystąpi „Koleżeński” duet – Wojciech Waglewski i Maciej Maleńczuk. Tego wieczoru przed żywiecka publicznością zagra również Mitch & Mitch i pełen pozytywnej energii Abradab. Po nich, po raz pierwszy na Męskim Graniu, na scenie pojawi się zespół Myslowitz. Pełen emocji wieczór zamknie koncert zespołu Voo Voo.

Sponsorem projektu Męskie Granie jest marka Żywiec.

24 września: Żywiec, Amfiteatr pod Grojcem,
Wstęp od 17.00, start koncertu o 18.00
Oxy.Gen
Maciej Maleńczuk i Wojciech Waglewski – „Koledzy”
Mitch & Mitch
Abradab
Myslovitz
Voo Voo


 


Komentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009