Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Kongres Kultury Województwa Śląskiego

Kongres Kultury Województwa Śląskiego
Harmonogram transmisji:
23 września godz. 10-15:00 Galeria Szyb Wilson, obrady plenarne
24 września godz. 10-15:00 Galeria Szyb Wilson, obrady plenarne
25 września godz. 10-12:00 Sala Sejmu Śląskiego, podsumowanie Kongresu

Transmisje online zrealizuje TVIP na www.kongreskultury2010.pl


Kongres Kultury Województwa Śląskiego

Data: 20 września 2010 Region: Beskidy

Transmisja online z Kongresu Kultury Województwa Śląskiego 2010

W dniach 23-25 września Katowice zostaną zdominowane przez kulturę. Stanie się to za sprawą Kongresu Kultury Województwa Śląskiego 2010. Dodatkowo ma on szansę wzmocnić swój wydźwięk za pomocą Internetu i zebrać internautów zainteresowanych tematem kultury w jednym miejscu i w tym samym czasie. To będzie możliwe dzięki transmisji online z wydarzenia.Niewątpliwie dla entuzjastów, animatorów, menedżerów kultury którzy nie dotrą do Katowic, będzie to jedyna możliwość uczestniczenia w Kongresie Kultury. W wydarzeniu uczestnictwo zapowiedzieli przedstawiciele instytucji samorządowych, organizacji pozarządowych, środowisk naukowych i przedsiębiorstw.

23 i 24 września w Galerii Szyb Wilson odbędą się obrady plenarne. Poruszane będą między innymi tematy związane z kulturą w województwie śląskim oraz edukacją kulturalną i innowacyjnością. Natomiast 25 września w Sali Sejmu Śląskiego, na podsumowaniu Kongresu, wystąpi prof. Jan Malicki, Przewodniczący Rady Programowej Kongresu oraz Zbyszek Zaborowski, Wicemarszałek Województwa Śląskiego.

Honorowy patronat nad Kongresem objęli: prof. Jerzy Buzek, Przewodniczący Parlamentu Europejskiego, Bogdan Zdrojewski, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Metropolita Katowicki abp Damian Zimoń. 


Komentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009