Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Konkrus - Wiosenna relacja z Beskidów rozstrzygnięty

Zdjęcie z konkursowej pracy

Zdjęcie z konkursowej pracy


Konkrus - Wiosenna relacja z Beskidów rozstrzygnięty

Data: 27 czerwca 2011 Region: Beskidy

Edycja wiosenna konkursu "Relacje z Beskidów" zakończyła się 23 czerwca 2011, ponieważ wpłyneła tylko jedna praca przed terminem losowania zwycięzcy można było przyznać nagrodę w postaci wybranego przewodnika zwyciązcy.Jedyną pracę nadesłał użytkownik axtom74. Praca pod tytułem "Powalone drzewa" jest zatem pracą zwycięską.

"Zza opadającego grzbietu słychać było grupkę osób. Młode głosy wyraźnie dobrze się bawiły. Jeszcze nie było ich widać, ale wyraźnie się zbliżali. Niestety dość często można takich krzykaczy spotkać tam, gdzie wydawać by się mogło panuje błoga cisza. Właściwie nie wiadomo po co wyszli na szlak. I tak nic ich nie obchodzi. Często z butelką piwa albo puszką, którą pewnie zostawią w najlepszym przypadku gdzieś w krzakach, idą nie wiedząc nawet dokąd. Ciekawe jest to, że są przeważnie nieźle ubrani. Markowe, drogie ciuchy, ale za to żadnego ekwipunku. To ci młodzi, a starsi choć bez Hi-Techów, to wcale nie ustępują młodym w ogłaszaniu światu, że właśnie nadchodzą. Zawsze w takiej grupie znajdzie się ten najważniejszy i wszystkowiedzący. Można takiego poznać po ilości i głośności wykrzykiwanych mądrości. Pamiętam takiego ze szlaku na Pilsko. Schodząc w dół opowiadał coś swoim towarzyszom, śmiejąc się głośno. Kiedy się mijaliśmy, nagle zwrócił się do mnie pytając gdzie jest ten szlak do schroniska na Rysiance, którego zielony dach zresztą widać było z tego miejsca. Albo ta grupa na drodze do Morskiego Oka. Stanęli z rozłożoną mapą tuż przy wejściu w las z asfaltu i zastanawiali się czy asfalt też prowadzi do schroniska. Najgłośniejszy z nich krzyczał, „że po prostym nie pójdzie”, bo przyjechał w góry. Potem zostawiliśmy ich daleko w tyle idąc z czteroletnią wtedy Emilką..."

Gratulacje dla zwycięzcy i zapraszamy do nowej edycji konkursu:
http://www.beskidy24.pl/app,competition,id,28,relacje-z-beskidow-lato.asp


 


Komentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009