Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » II Rajd Górski Szlakami Beskidzkiej 5

Plakat rajdowy

Plakat rajdowy


II Rajd Górski Szlakami Beskidzkiej 5

Data: 3 października 2011 Region: Ustroń

Ogólnopolska Akcja "Poznaj Beskidy" serdecznie zaprasza na ogólnopolski II Rajd Górski Szlakami Beskidzkiej 5, który odbędzie się w dniach 19-20 listopada 2011 r. Wzorem poprzedniego Rajdu, który spotkał się z bardzo dobrymi ocenami uczestniczących w nim Turystów, trasy rajdowe wytyczono pięknymi widokowo szlakami. Tak jak w poprzednim, skalę trudności dobrano w taki sposób, by mógł w rajdzie uczestniczyć każdy, bez względu na wiek, kondycję oraz umiejętności turystyczne. Wprowadzono małe zmiany polegające na rywalizacji Uczestników tak, by wyróżnieni otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy.Rajd rozpocznie się 19 listopada w Ustroniu, skąd górami Uczestnicy dojdą do Brennej, gdzie będą nocowali w pokojach z łazienkami. Wieczorem odbędzie się turystyczna impreza przy ognisku z konkursami i nagrodami połączona z pieczeniem kiełbasek. Drugiego dnia rano Rajdowicze wyruszą na szlaki prowadzące do Wisły, gdzie wszyscy otrzymają ciepły turystyczny posiłek. W Wiśle na rynku odbędzie się uroczyste zakończenie Rajdu, wręczenie pucharów i dyplomów oraz pożegnanie Uczestników Rajdu. Rozpoczęcie i zakończenie Rajdu zaplanowano tak, by czas pasował do rozkładu jazdy pociągów. Tak jak na poprzednim Rajdzie, i tym razem będzie można zdobywać punkty do odznaki GOT. Rajd będzie posiadał obsługę licencjonowanego przewodnika beskidzkiego.

Wszystkie informacje na temat rajdu oraz zgłoszenia prosimy kierować pod nr tel. 604 440 870 (Adam Groński) lub e-mailem na poznajbeskidy@beskidtrek.pl.


GaleriaKomentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009