Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Konkrus - Letnia relacja z Beskidów rozstrzygnięty

Zdjęcie z konkursowej relacji

Zdjęcie z konkursowej relacji


Konkrus - Letnia relacja z Beskidów rozstrzygnięty

Data: 3 października 2011 Region: Beskidy
Edycja letnia konkursu "Relacje z Beskidów" zakończyła się 20 września 2011, ponieważ wpłyneła tylko jedna praca przed terminem losowania zwycięzcy można było przyznać nagrodę w postaci wybranego przewodnika zwyciązcy.Jedyną pracę nadesłał użytkownik axtom74. Praca pod tytułem "Poza szlakiem" jest zatem pracą zwycięską.

" ... Nie oznakowaną ścieżką zaczęliśmy wchodzić po dość stromym zboczu. Szybko zagłębialiśmy się w leśną głuszę. Zanim doszliśmy do miejsca gdzie teren przełamywał się i zaczynał opadać minęło trochę czasu. Ścieżka wzdłuż grzbietu była dość wyraźna. Tu należało wypatrywać szlaku. Nic jednak nie znaleźliśmy. Mimo to postanowiłem podążać dalej w górę tą ścieżką w nadziei, że być może szlak dołączy gdzieś wyżej. Kilkadziesiąt minut marszu przekonały mnie, że na pewno nie jesteśmy w tym miejscu, w którym byśmy chcieli być. W dodatku nasza dotąd wyraźna ścieżka zaczęła teraz jakby zanikać. Zastanawiałem się czy nie zawrócić, ale szkoda było pięknego dnia. Pewne było, że z Rycerzowej nici. Chyba, że znajdziemy szlak. Nie miałem kompasu. Zresztą na nic by się tu nie przydał. Las gęsty, żadnych punktów odniesienia. Kierunki świata zawsze potrafiłem prawidłowo wyznaczyć. Trudno było mnie wyprowadzić w pole we wszelkich grach terenowych ..."

Gratulacje dla zwycięzcy i zapraszamy do nowej edycji konkursu:
http://www.beskidy24.pl/app,competition,id,29,relacje-z-beskidow-jesien.asp


 


Komentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009