Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Konkurs relacje z Beskidów - Jesień

Zapraszamy do konkursu

Zapraszamy do konkursu


Konkurs relacje z Beskidów - Jesień

Data: 3 października 2011 Region: Beskidy
Zapraszamy do udziału w jesiennej, czwartej-ostatniej edycji konkursu "Relacje z Beskidów". Konkurs składa się z czterech etapów związanych z każdą z pór roku. W tej edycji prace można nadsyłać do 21 grudnia 2011.Konkurs "Relacje z Beskidów" skierowany jest do wszystkich turystów i każdego odwiedzającego nasz portal. Czekamy na Wasze najlepsze relacje, opowiadania, reportaże z wiosny w Beskidach.
Sponsorami nagród w konkursie jest portal Beskidy24.PL.

Aby wziąść udział w konkursie wystarczy:
1) Zarejestrować się w portalu
2) Napisać relację i ją opublikować korzystając z możliwości swojego profilu (dobrze widziane jest też dołączenie galerii i podpięcie jej pod reportaż)
3) Przesłać do nas informację, że dany materiał jest materiałem konkursowym.

Po otrzymaniu od was takiej wiadomości, praca zostanie dodana do strony o konkursie jako praca konkursowa. Następnie wyłonimy 3 najlepsze naszym zdaniem prace i spośród nich wylosujemy zwycięzcę.

Bardzo mocno zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu "Relacje z Beskidów". Nagrodami w jesiennej edycji są przewodniki/mapy te same co ostatnio (do wyboru jeden/jedna).

Przewodnik - Beskidy
Mapa laminowana - Gorce i Pieniny
Mapa laminowana - Beskid Wyspowy

content-photo
content-photo
content-photo

Wszyscy właściciele kwater, którzy zamieszczą swoje napisane teksty relacji i nas o tym poinformują otrzymają prezentację swoich obiektów w wersji PREMIUM-MAX na 180 dni.

Kontakt w sprawach konkursu
Michał Kalisz
portal@beskidy24.pl


 


Komentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009