Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » I Ogólnopolski Rajd Górski „Kobiety na szlaku”

Plakat rajdu

Plakat rajdu


I Ogólnopolski Rajd Górski „Kobiety na szlaku”

Data: 10 listopada 2011 Region: Wisła

Pierwszy w pełni kobiecy rajd górski „Kobiety na szlaku” wychodzi na ostatnią prostą. Bardzo miło jest nam poinformować, iż w organizację Rajdu włączyły się kolejne kobiece środowiska, a ponadto możemy podać konkretne informacje odnośnie kobiecych upominków, które zostaną rozlosowane wśród uczestniczek Rajdu. W koszyku z nagrodami znajdują się między innymi: książki, filmy na DVD, oryginalne kobiece wyroby z koronki koniakowskiej, kobieca ceramika z istebniańskim motywem autorstwa góralki-artystki Justyny Łodzińskiej. Partnerzy Rajdu, którzy dostarczyli nagrody dla Rajdowiczek to: Portal Dojrzałej Kobiety Menopauza.pl, Portal Informacyjno-Rozrywkowy CzasDzieci.pl oraz Gmina Istebna. Serdecznie zapraszamy do udziału w Rajdzie wszystkie Panie chcące mile spędzić weekend w kobiecym gronie w pięknym otoczeniu Beskidów.Przypominamy, iż I Ogólnopolski Rajd Górski „Kobiety na szlaku” odbędzie się w dniach 12-13 listopada 2011 r. na terenie Wisły i Istebnej. Będzie on przebiegał pięknymi widokowo szlakami Beskidu Śląskiego. Skala trudności tras została tak dopasowana, by kondycja i umiejętności turystyczne nie stanowiły bariery. Gwarantujemy doskonałą atmosferę oraz obsługę przez profesjonalnych i miłych przewodników. Uczestniczki Rajdu mają zapewnione noclegi w pokojach z łazienkami, a także drugiego dnia Rajdu ciepły turystyczny posiłek. Jednym z punktów programu jest biesiada z beskidzkimi zbójnikami, podczas której z pewnością będzie wiele zabaw, a skoczna góralska muzyka sama będzie rwała do tańca. W trakcie Rajdu odbędzie się także wieczorna impreza turystyczna, gdzie przy ognisku spędzimy wspólnie czas, bawiąc się, śpiewając i piekąc kiełbaski. Panie zainteresowane wędrówką z kijkami będą mogły je wypożyczyć u przewodnika.

Na Rajd należy ze sobą zabrać odzież i obuwie turystyczne, pełen plecak dobrego humoru i termos pozytywnej energii! Zbiórka w Wiśle na rynku w dniu 12 listopada o godzinie 10:00. Zakończenie Rajdu w dniu 13 listopada w Wiśle na rynku ok. godz. 16:00. Oferujemy także pomoc w organizacji noclegu oraz czasu wolnego dzień wcześniej, tj. w piątek 11 listopada, dzięki czemu udział w Rajdzie stanie się znakomitym pomysłem na spędzenie długiego weekendu w górach.

Informacje i zgłoszenia pod nr tel. 604 440 870 oraz e-mailem na poznajbeskidy@beskidtrek.pl.

Dodatkowe informacje w naszym kalendarium: http://www.beskidy24.pl/app,calendar_event,e,170,i-ogolnopolski-rajd-gorski-kobiety-na-szlaku.asp.


GaleriaKomentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009