Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Dzień Kobiet z Ogólnopolską Akcją „Poznaj Beskidy”

Plakat akcji

Plakat akcji


W obu miejscach cena wynosi 110 zł od osoby w przypadku imprezy dwudniowej, a 70 zł gdy osoba nie nocuje w obiekcie. Obiekty dysponują parkingiem dla autokaru. Zgłoszenia przyjmuje oraz wszystkich informacji udziela Adam Groński pod numerem telefonu 604 440 870.

Dzień Kobiet z Ogólnopolską Akcją „Poznaj Beskidy”

Data: 17 lutego 2012 Region: Istebna

Ogólnopolska Akcja „Poznaj Beskidy” zaprasza wszystkie Panie do wspólnego obchodzenia Dnia Kobiet w pięknej scenerii beskidzkich krajobrazów. Dzień Kobiet jest szczególnym świętem, warto więc wykorzystać okazję i spędzić niezapomniane chwile z dala od zgiełku miasta, na świeżym powietrzu w górach i z góralską muzyką przy regionalnych góralskich potrawach. Jak zwykle, zachęcamy do aktywnego spędzenia czasu w górach, dlatego oprócz zabawy proponujemy wszystkim Paniom lubiącym ruch, by w trakcie pobytu na imprezie skorzystały także ze spacerów lub wycieczki górskimi szlakami. Oczywiście, zapewniamy opiekę przewodników beskidzkich oraz kije trekkingowe i rakiety śnieżne (warunki śniegowe w Beskidach są doskonałe i z całą pewnością utrzymają się do końca marca).Proponujemy Państwu dwudniowy pobyt w jednym z najstarszych i najbardziej tradycyjnych przysiółków w Istebnej – na Andziołówce. Biesiada góralska odbędzie się w starej góralskiej karczmie „Po Zbóju” posiadającej ok. 150 lat tradycji i nieprzerwanej działalności. Obchody Dnia Kobiet rozpoczną się w piątek 9 marca o godz. 18:00 obiadokolacją w karczmie. Na przywitanie każda z Pań dostanie po pięknym żółtym tulipanie – symbolu Dnia Kobiet. Biesiada z góralami nie posiada wyznaczonej godziny końcowej i bawimy się do „ostatniego chętnego”, a przygrywać będzie góralska kapela. W programie są konkursy z nagrodami i zabawy. Noclegi zapewniamy w Agroturystyce „Andzia” należącej do gospodarzy karczmy i będącej w bezpośrednim sąsiedztwie lokalu.

Na drugi dzień zapewniamy spacer po Wiśle z licencjonowanym przewodnikiem beskidzkim, a także zapraszamy na najlepszą w Wiśle grochówkę do Koliby Tabu!

Jeżeli dwudniowy pobyt jest zbyt długi, możemy opracować specjalny program jednodniowy. Ze względu na doskonałe warunki śniegowe istnieje możliwość zorganizowania dodatkowej atrakcji – kuligu w cenie 20 zł od osoby.

Góralski Dzień Kobiet z Ogólnopolską Akcją „Poznaj Beskidy” to rozrywka w górach i doskonała zabawa. Podczas piątkowej biesiady Gościom towarzyszyć będzie gawędziarz opowiadający kawały i zabawiający wszystkich, a góralskie przyśpiewki i muzyka pod nogę jeszcze bardziej zachęcą do zabawy. Karczma „Po Zbóju” słynie z doskonałej tradycyjnej góralskiej kuchni, w której zasmakujecie potraw przyrządzanych według starych receptur z dziada pradziada.

W sytuacji, gdy grupa życzy sobie pobyt w innej części Beskidów, proponujemy podobną imprezę w terminie 10-11 marca w OW Savana w Brennej, gdzie do dyspozycji Gości są całoroczne domki 3 osobowe z własnym węzłem sanitarnym i TV SAT, a zabawa odbywa się w regionalnej karczmie „Pod Sosnami” znajdującej się na terenie obiektu.GaleriaKomentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009