Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Biegiem do Szczyrku

Trasa biegu

Trasa biegu


Organizatorem biegu jest Alpin Sport Zakopane a sponsorami RMD, Mountain Hardware i Polartec®. Więcej informacji na: www.alpinsport.pl

Biegiem do Szczyrku

Data: 17 lutego 2012 Region: Szczyrk

18 lutego, o godz.10.00 w Szczyrku, biegiem RMD Winter Run rozpoczyna się Montrail Liga Biegów Górskich 2012. Do walki o puchar zgłosiło się 179 osób z całej Polski. Polartec® jest jednym z głównych sponsorów wydarzenia.Organizatorzy stawiają sobie za cel popularyzację biegów górskich w Polsce i faktycznie – choć trasa nie jest łatwa - z roku na rok uczestników zgłasza się coraz więcej. Wprawdzie bieg spod Urzędu Miasta (595 m npm) do schroniska Pod Klimczokiem (1110 m npm) nie jest zbyt długi bo na dystansie 5,7 km, przewyższenie wynosi około 9% (+515 metrów) co stanowi pewne utrudnienie.

Wśród zgłoszonych osób są zarówno juniorzy (16 - 18 lat) jak seniorzy (powyżej 50 lat), kobiety i mężczyźni. Można spodziewać się, że walka będzie zacięta bo tytułu bronić będą chcieli ubiegłoroczni faworyci.

Uroczyste wręczenie nagród będzie miało miejsce ok. 13.00 w Hotelu Orle Gniazdo. 


Komentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009