Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Kurs Przewodnicki SKPG "Harnasie"

Plakat kursowy

Plakat kursowy


Kurs Przewodnicki SKPG "Harnasie"

Data: 17 marca 2012 Region: Beskidy

Stowarzyszenie Studenckie Koło Przewodników Górskich "Harnasie", jak co roku, organizuje Kurs Przewodnicki. Rozpoczyna się on 28 marca, w sali 309  Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej. Koszt to 399 zł dla Studentów oraz 599 zł dla 'reszty świata'.Najbliższy kurs przewodnika Beskidzkiego będzie prowadzony według rozporządzenia Ministra Sportu i Turystyki z dnia 4 marca 2011 r. w sprawie przewodników turystycznych i pilotów wycieczek i będzie obejmować całe Beskidy, od Śląskiego po Bieszczady.

Od ponad 40 lat Studenckie Koło Przewodników Górskich „Harnasie” z Gliwic prowadzi swój kurs przewodnicki, gdzie kandydaci zdobywają umiejętności oraz uprawnienia na teren Beskidów Zachodnich, a od najbliższego – 2012 roku – na teren całych Beskidów polskich. Nasze wykłady i zajęcia praktyczne prowadzimy zgodnie z nową Ustawą o usługach przewodnickich.

Zapraszamy wszystkich, których zafascynowały góry i którzy chcą o nich wiedzieć więcej niż inni. Kurs pomoże Wam zdobyć wiele praktycznych umiejętności i wiedzy (nie tylko o naszych górach).

Nasz kurs przewodnicki zaczyna się z początkiem wiosny, a kończy blachowaniem* w lutym. Ta trwająca prawie dwa lata przygoda z górami jest inna niż wszystkie Wasze poprzednie spotkania z górami, przyrodą i górską atmosferą.

Nasz kurs da Wam szansę na zdobycie wiedzy i umiejętności przydatnych w górach, a także będzie wspaniałą okazją do spojrzenia na otaczający nas górski świat innymi oczami … Pozwala uczestnikom kursu uzyskać uprawnienia państwowe do prowadzenia wycieczek, obozów szkolnych i turystycznych po Beskidach, a także stwarza okazję do zawarcia wielu wspaniałych, często oryginalnych, ale zawsze niepowtarzalnych górskich przyjaźni i znajomości.

...

Szczegółowe informacje na temat naszego kursu znajdziecie na www.skpg.gliwice.pl/kurs


GaleriaKomentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009