Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Rajd Wielkanocny Gorce-Pieniny 2012

Stanica Harcerska w Kosarzyskach

Stanica Harcerska w Kosarzyskach


Zapisy prowadzone są bezpośrednio na poszczególne trasy. Wystarczy wybrać trasę z listy i zgłosić się do prowadzącego ją przewodnika. Osoby, które chciałyby dojść na ześrodkowanie samodzielnie proszonę są o wcześniejszą informację i opłacenie wpisowego - 60zl.

Zapraszamy

Rajd Wielkanocny Gorce-Pieniny 2012

Data: 25 marca 2012 Region: Beskidy

Studencki Klub Górski z Warszawy (SKG) jak co roku, zaprasza wszystkich chętnych na Rajd Wielkanocny „Gorce-Pieniny". Tym razem odbijemy nieco na południowy-wschód i w poszukiwaniu wiosny powędrujemy malowniczymi szlakami Pienin i Beskidu Sądeckiego.

[adsene]

Rajd jest imprezą otwartą. Zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku i doświadczenia. Chcemy spędzić ten czas z Wami! W tym roku jedziemy w weekend 31 marca-1 kwietnia. Mamy do zaoferowania kilka niezależnych tras, które w sobotę wieczorem spotkają się na ześrodkowaniu w Stanicy Harcerskiej w Kosarzyskach, gdzie po ciepłym posiłku i wieczorze przy ognisku do rana będziemy wspólnie bawić się i śpiewać.

Trasa "W poprzek"
Przejdziemy ze Starego Sącza przez Wietrzne Dziury, Wielką Przechybę, Radziejową, Wielki Rogacz, Obidzę, Eliaszówkę do Kosarzysk. Trasa jest średniej trudności ok 35 GOT. Startujemy z Warszawy Zachodniej o 21:15. Zbiórka 20:30. W góry wychodzimy o 5:00. W środę za tydzień kupuję bilety, więc zgłoszenia do środy.

Limit miejsc 10-15 osób.
Koszt: ok. 140 zł -transport normalny (PKS więc uczniowie i studenci ustawowe zniżki) 60 - zł wpisowego (nocleg pamiątki i gotowany posiłek w schronisku) ok. 20 - zł na wyżywienie w sobotę.
Zgłoszenia: kamatys(at)gmail.com, tel: 505 504 091 


Komentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009