Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Beskidzkie stoki z tanimi skipassami.

E-skipass.pl

E-skipass.pl


Ubezpieczenie i zniżki w pakiecie
Oprócz niższych cen karnetów klienci serwisu mogą liczyć na dodatkowe promocje. W tej chwili do większości karnetów pięcio-, sześcio- i siedmiodniowych dołączane jest gratis ubezpieczenie narciarskie. Niemal każdy ośrodek współpracujący z E-skipass.pl oferuje również zniżki dla posiadaczy karnetów, np. tańsze  noclegi, wypożyczenie nart czy obiad w karczmie.

Kto zdecyduje się na wykupienie karnetu do ośrodków narciarskich wcześniej, nie na ostatnią chwilę, może liczyć na znaczne obniżki cen.  – Oferty first minute, dostępne w tej chwili w serwisie, idą w parze ze zniżkami nawet do 40 procent. Im bliżej sezonu, tym rabat będzie się nieco zmniejszał, zawsze jednak e-skipass będzie tańszy, niż ten kupiony bezpośrednio na stoku – mówi Adam Bral, współwłaściciel E-skipass.pl


Z Beskidzkich stoków w e-skipass.pl są m.in.:
- Koninki (http://koninki.e-skipass.pl/)
- Palenica Ustroń (http://palenica.e-skipass.pl/)
- 6 stacji BeskidSKi (http://beskidski.e-skipass.pl/)

i wiele innych...

Jeśli ktoś już skorzysta z tej oferty można się podzielić na temat jakości usługi wpisując komentarz pod artykułem.

Beskidzkie stoki z tanimi skipassami.

Data: 26 października 2012 Region: Beskidy

Wystartował właśnie nowy serwis, E-skipass.pl, który jako pierwszy w Polsce umożliwia zakup karnetów na stoki narciarskie za pośrednictwem sieci. Co więcej, w jednym miejscu można przejrzeć i zakupić skipassy do wielu ośrodków narciarskich w Polsce - do końca tego roku na E-skipass.pl mają pojawić się karnety obowiązujące na 60 proc. polskich stoków.Skipassy na nowym serwisie mogą być tańsze nawet do 40 proc - obecnie można kupować karnety do takich ośrodków, jak: Wisła, Czarna Góra, Koninki, Karpacz, Myślenice, Beskid, Zieleniec czy Śnieżnica.

W grudniu rozpocznie się kolejny sezon sportów zimowych, jednak fani białego szaleństwa mogą zacierać ręce już teraz. Ruszył właśnie nowy serwis E-skipass.pl, który umożliwia zakup karnetu do największych ośrodków narciarskich przez Internet. Ceny karnetów są niższe nawet o 40 proc, a to właśnie zakup skipassu co roku generuje największe koszty dla narciarzy czy snowboardzistów.
Serwis E-skipass.pl wprowadza zupełnie nową na polskim rynku usługę, czyli możliwość zakupu oraz aktywacji karnetów na trasy zjazdowe bez wychodzenia z domu. Amatorzy białego szaleństwa mogą zaoszczędzić podwójnie –  kupując skipass w sieci, nie trzeba marnować czasu w kolejce na stoku, a sam produkt można nabyć w niższej cenie.

Karnety oferowane na nowym serwisie będą zawsze tańsze niż na miejscu, a dodatkowym ułatwieniem ma być automatyczna aktywacja skipassu po dokonaniu e-zakupu. Narciarz czy snowboardzista nie będzie musiał zatem okazywać potwierdzenia transakcji po przyjeździe w góry. Obecnie można zakupić skipassy m.in. do takich miejscowości, jak Myślenice, Czarna Góra, Karpacz, Palenica Ustroń, Beskid, Wisła, Koninki, Zieleniec. Jak zatem działa E-skipass.pl?

E-skipass krok po kroku
Na stronie internetowej www.e-skipass.pl można wybrać  ośrodek narciarski wyszukując go na mapie Polski lub wpisując konkretną nazwę miejsca. Przy każdym karnecie widoczne są opcje ważności oraz godziny, w których można z niego korzystać.

Aby zakupić pierwszy e-skipass, niezbędne  jest posiadanie „fizycznej” karty, na której będą zapisywane „wirtualne” karnety nabyte w sieci. Karta zastępuje standardowy skipass wydawany na stoku, a można ją kupić równocześnie z pierwszym karnetem lub niezależnie. Koszt zakupu – 30 złotych – obejmuje również cenę przesyłki do zamawiającego. Co więcej, klienci serwisu mogą wyróżniać się na stoku dzięki wyrobieniu spersonalizowanych kart skipassowych, umieszczając tam np. własną fotografię.

Transakcja zakupu skipassu odbywa się w całości online, a operatorem płatności internetowych jest PayU, obsługujące m.in. transakcje na platformie Allegro: - Klient finalizuje zakup po przekierowaniu na konto PayU, gdzie w przypadku płatności zapisaną kartą, całość zatwierdza się jednym kliknięciem. Do wyboru są także szybkie przelewy z ponad 20 banków. Po dokonaniu zapłaty  system transakcyjny od razu potwierdza przyjęcie środków – wyjaśnia Andrzej Bassara, Product Manager PayU SA.

Karta, na której zapisywane są wirtualne karnety jest wysyłana kurierem w ciągu 3 dni od potwierdzenia zamówienia na adres wskazany podczas rejestracji konta PayU. Kolejne karnety można nabyć już wyłącznie online -  skipassy są automatycznie zapisywane na karcie po pierwszym przekroczeniu bramki wyciągu narciarskiego. – Karta nie wymaga każdorazowej aktywacji w kasach stoku, co pozwala na ominięcie długich kolejek, szczególnie w szczycie sezonu  – mówi Adam Bral, współwłaściciel serwisu E-skipass.pl.

Serwis opracował również krótki film instruktażowy dotyczący wyboru oraz zakupu skipassów za pośrednictwem sieci.

 


Komentarze

 

  • dodano października 26, 2012 17:01

    Dodany przez: Michał , temat: Ciekawe czy to działa

    Jak ktoś skorzysta z tej oferty. Zostawcie komentarz czy to zadziałało bez problemów.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009