Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » III Rajd Górski Dolomite

Logo rajdu

Logo rajdu


Serdecznie zapraszam, Mateusz Sosna organizator

STRONA INTERNETOWA RAJDU, REJESTRACJA ELEKTRONICZNA, PLAN IMPREZY I SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE - www.rajdgorski.pl

REJESTRACJA TELEFONICZNA - ATB BESKIDTREK
+48 660 069 833 i +48 604 440 870

PROFIL RAJDU NA PORTALU SPOŁECZNOŚCIOWYM FACEBOOK - www.facebook.com/RajdGorski

DODATKOWE INFORMACJE NA TEMAT RAJDU - marketing@greenland.com.pl oraz poznajbeskidy@beskidtrek.pl

III Rajd Górski Dolomite

Data: 15 kwietnia 2013 Region: Ustroń

W dniach 1 - 2 czerwca 2013 na terenie Beskidu Śląskiego odbędzie się trzecia już edycja Rajdu Górskiego Dolomite. W ciągu dwóch dni będziemy delektować się świeżym powietrzem na szlakach, wsłuchiwać się w opowieści przewodników górskich, przeżywać przygody podróżników podczas ich prelekcji i slajdowisk, a wieczorem oddamy się zabawie w postaci konkursów i na imprezie z DJem.Wcześniejsze edycje cieszyły się sporą popularnością i niemałą frekwencją, dlatego i tym razem liczymy, iż na beskidzkich szlakach będą wędrować z nami turyści z całej Polski - zarówno Ci, którzy w górach spędzają każdą wolną chwilę, jak i fani przygód, dla których Beskidy stanowią nieodkryte jeszcze miejsce na mapie.

Główni patroni Rajdu, włoskie marki Dolomite (producent obuwia trekkingowego oraz odzieży) i Fizan (producent kijów trekkingowych oraz Nordic Walking) zapewnią wiele atrakcji - między innymi konkursy z cennymi nagrodami, prelekcje podróżników, pokazy Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego i wiele innych. Cała impreza organizowana jest przez firmę Greenland Group oraz Agencję Turystyki Beskidzkiej Beskidtrek. Głównym patronem medialnym został miesięcznik „Poznaj Świat”, lokalne władze partnerskie to miasto Wisła i Starostwo Powiatu Cieszyńskiego, a partnerem honorowym imprezy została Beskidzka Grupa GOPR.

Pierwszego dnia wyruszymy z Ustronia Polany, by wędrując po szlakach znaleźć się w Wiśle, gdzie będą miały miejsce wykłady tematyczne, konkursy i impreza wieczorna. Następnego dnia po krótkiej trasie wiodącej przez okoliczne szczyty, zejdziemy na wiślański rynek, gdzie odbędą się pokazy GOPR, a następnie rozdanie nagród i zakończenie imprezy.

Uczestnictwo w Rajdzie będzie możliwe po uprzedniej rejestracji za pośrednictwem strony internetowej lub telefonicznie oraz po uiszczeniu opłaty startowej w wysokości 60 złotych w pakiecie podstawowym (pakiet startowy + koszulka rajdu + opieka przewodnika + obiadokolacja pierwszego dnia rajdu + wieczorna impreza z DJem) lub 120 złotych w pakiecie rozszerzonym (pakiet podstawowy + nocleg w OW Jarzębata + śniadanie).


GaleriaKomentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009