Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Gitaryn - Ustroń

Plakat

Plakat


Zapisy mailem: piec120@interia.pl

Gitaryn - Ustroń

Data: 6 czerwca 2013 Region: Ustroń

Gitaryn czyli konkurs piosenki turystycznej (akustycznej), odbędzie się 30 czerwca na scenie Ustrońskiego rynku od godziny 17.00 Gitaryn to impreza dla wszystkich chętnych, a opiera się na wykonawcach, amatorach, którzy lubią muzykować, grać na gitarach lub innych instrumentach i pośpiewać sobie przy okazji.Dla obecnych i dawnych turystów i harcerzy, dla tych wszystkich, którym góry kojarzą się z długimi nocami przy ogniskach i gitarach. Gitaryn to także możliwość zaprezentowania własnych talentów szerszej publiczności, ale to przede wszystkim okazja do wspaniałej, wspólnej zabawy, gdzie widz nie musi być tylko widzem, może się przyłączyć i zaprezentować. Konkurs jest całkowicie amatorski i jest przede wszystkim pretekstem, motywacją dla niezdecydowanych.

Końcowym aktem wydarzenia będzie rarytas dla miłośników tej muzyki. Recital Leszka Kopcia, barda z Wrocławia. Leszek Kopeć to autor i wykonawca piosenek, dziennikarz radiowy, wielokrotny laureat prawie wszystkich przeglądów i festiwali piosenki studenckiej i turystycznej (m.in. laureat Grand Prix Yapy`90, nagradzany na Giełdzie Piosenki Turystycznej w Szklarskiej Porębie, Bazunie w Gdańsku, Wrzosowisku w Kędzierzynie Koźlu i Szałamaji w Kwidzynie, we wrześniu 2004 Grand Prix festiwalu w Bytomiu Odrzańskim), znany i lubiany w kręgach związanych z piosenką poetycką. Współpracownik Radia Wrocław.


GaleriaKomentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009