Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Wieści z Beskidzkich Schronisk (06.06.2013)

Schronisko Trzy Korony w Pieninach

Schronisko Trzy Korony w Pieninach


Wieści z Beskidzkich Schronisk (06.06.2013)

Data: 6 czerwca 2013 Region: Beskidy

KOLOSY POD TRZEMA KORONAMI...

Serdecznie zapraszamy 29.06.2013 do Schroniska PTTK pod Trzema Koronami na pokazy filmów z tegorocznych Kolosów, prowadzone przez Janusza Janowskiego. Rezerwacja miejsc: 18 2629823.

MARSZON DLA CARITAS POLSKA...
Serdecznie zapraszamy do udziału w XXIV Marszonie, którego trasa, długości około 70 km, prowadzi z Limanowej do Schroniska PTTK Trzy Korony.
Uwaga! Po raz pierwszy udział w Marszonie jest płatny (minimum 10 zł) a cała zebrana kwota przekazana zostanie Caritas Polska.

Szczegółowe informacje:

Start: 21.06.2013, o godz. 20.00, w Limanowej
Meta: 22.06.2013, wieczorem, w Schronisku PTTK Trzy Korony.
Czas marszu: około 24 godziny.
Długość trasy: około 71 km.
Przebieg trasy: Limanowa - Paproć - Tymbark - Mogielica - Szczawa - Gorc - Ochotnica Dolna - Lubań - Kluszkowce - Czorsztyn - Przełęcz Szopka - Schronisko PTTK Trzy Korony.

Zgłoszenia (warunek konieczny udziału) przyjmuje oraz rezerwację noclegów na mecie prowadzi Kuba Terakowski: terakowski@gmail.com. W zgłoszeniu podać należy: imię, nazwisko, datę urodzenia, numer telefonu komórkowego oraz adres e.mail.

Udział w Marszonie - pomijając wpłatę na Caritas - jest bezpłatny (przejazd, wyżywienie, ekwipunek, nocleg - płatne we własnym zakresie).

Każdy, kto pokona całą trasę otrzyma Kartę Rabatową, upoważniającą do korzystania z 20% rabatu noclegowego w Schronisku PTTK Trzy Korony.

Liczba miejsc ograniczona, o przyjęciu zgłoszenia decyduje kolejność. Udział w Marszonie bez otrzymania potwierdzenia przyjęcia akcesu jest niemożliwy. Zgłoszenia udziału na starcie nie będą przyjmowane. W razie braku innych dyspozycji, zgłoszenie udziału jest równoznaczne z rezerwacją noclegu w Schronisku PTTK Trzy Korony, po zakończeniu Marszonu (w miarę wolnych miejsc). W Marszonie uczestniczyć mogą tylko osoby pełnoletnie.

Wśród uczestników Marszonu rozlosowane zostaną nagrody ufundowane przez sklep turystyczny Polar Sport - www.polarsport.pl

Wyposażenie:
Obowiązkowe: dokument tożsamości, latarka (najlepiej czołówka), telefon komórkowy. Brak wyposażenia obowiązkowego może spowodować dyskwalifikację na starcie.
Zalecane: mapa trasy, śpiwór, karimata, kijki trekkingowe, apteczka, czerwona lampka (na przykład rowerowa) zawieszona z tyłu plecaka (ustawiona w trybie niemigającym) oraz ekwipunek osobisty, prowiant i napoje.

Regulamin Marszonu:
1. Marszon to impreza towarzyska, wolna od rywalizacji, przeznaczona dla wprawnych turystów, preferujących spokojne tempo marszu. Osoby lubiące szybsze tempo i/lub samotność na szlaku proszone są o powstrzymanie się od udziału.
2. Ilość miejsc jest ograniczona. Udział w Marszonie bez uprzedniego zgłoszenia i bez otrzymania potwierdzenia przyjęcia akcesu jest niemożliwy. Zgłoszenia udziału na starcie nie będą przyjmowane.
3. Na odcinku nocnym Marszon porusza się zwartą grupą, natomiast na etapie dziennym spotykamy się w punktach wyznaczonych przez harmonogram, oczekując tam na skompletowanie grupy. Osoby idące najszybciej powinny zatem być przygotowane na długie przerwy w marszu (wskazana dodatkowa ciepła, nieprzemakalna odzież oraz... pogoda ducha).
4. Harmonogram (rozdawany na starcie) zawiera informacje o trasie, miejscach zbiórek i przewidywanych godzinach wyjścia z wymienionych punktów. Harmonogram ma charakter orientacyjny, o rzeczywistym czasie wymarszu decyduje organizator. Nieuzgodnione z organizatorem opuszczenie miejsca wskazanego w harmonogramie przed wymienioną w nim godziną, oznacza rezygnację z udziału w bieżącym i następnych Marszonach.
5. Uczestnicy Marszonu biorą w nim udział na własną odpowiedzialność, po podpisaniu stosownego oświadczenia. Ewentualne ubezpieczenie należy wykupić indywidualnie.
6. Udział w Marszonie jest bezpłatny (pomijając wpłatę na Caritas). We własnym zakresie sfinansować należy osobiste wydatki związane z uczestnictwem w imprezie (ekwipunek, przejazdy, wyżywienie i ewentualne noclegi).
7. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w Marszonie tylko pod opieką przynajmniej jednego z rodziców.
8. Rezygnacja z udziału po wpisaniu na listę uczestników lub podczas trwania Marszonu wymaga zgłoszenia organizatorowi.
9. Zgłoszenie udziału w Marszonie oznacza akceptację regulaminu, harmonogramu oraz warunków proponowanych przez organizatora. Nieprzestrzeganie regulaminu lub harmonogramu może spowodować skreślenie z listy uczestników.

---

Pozdrawiamy serdecznie!
Gospodarze Schroniska PTTK Trzy Korony
www.trzykorony.pl


 


Komentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009