Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Kapela PoPieronie - Wierni korzeniom muzyki Beskidu Żywieckiego

Kapela PoPieronie - Wierni korzeniom muzyki Beskidu Żywieckiego

Kapela PoPieronie - Wierni korzeniom muzyki Beskidu Żywieckiego

Data: 18 listopada 2013 Region: Milówka

Kapela PoPieronie przy wsparciu Gminnego Ośrodka Kultury w Milówce oraz Hotelu Tycjan serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w koncercie pn. ”Wierni korzeniom muzyki Beskidu Żywieckiego”, który odbędzie się 15 grudnia 2013r. (tj. niedziela) o godzinie 14:00 w Hotelu Tycjan w Milówce.


Podczas koncertu zostanie zaprezentowany premierowy materiał, który znajdzie się na płycie pn. „Wierni korzeniom”.

Materiał zamieszczony na płycie poświęcony jest oryginalnym, nieraz zapomnianym melodiom Beskidu Żywieckiego wraz z autorskim opracowaniem na kwintet smyczkowy oraz instrumenty pasterskie. We wspomnianym materiale zaaranżowane utwory są jedynie cząstką twórczości kapeli PoPieronie, która łączy swoje indywidualne pasje twórcze w unikalny styl gry inspirowanej muzyką głęboko zakorzenioną w ich góralskiej obyczajowości.

Program koncertu:
14:00 – rozpoczęcie koncertu;
14:15 – występ grupy śpiewaczej „Magurzanie”;
14:30 – występ kapeli PoPieronie wraz z projekcją teledysku promującego krążek;
16:00 – zakończenie.

„Wierność korzeniom nie oznacza mechanicznego kopiowania wzorów z przeszłości. Wierność korzeniom jest zawsze twórcza, gotowa do pójścia w głąb, otwarta na nowe wyzwania, wrażliwa na znaki czasu.” Jan Paweł II, Kraków – Balice, 10.07.1997r.

www.popieronie.pl
www.facebook.com/popieronie

Koncert w ramach projektu pn "Wierni korzeniom muzyki Beskidu Żywieckiego", dofinansowany ze środków Programu „Działaj Lokalnie VIII” Polsko-Ame­rykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Żywiecką Fundację Rozwoju. Na terenie Żywiecczyzny Program współ­finansuje firma Żywiec Zdrój S.A.GaleriaKomentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009