Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Hala Miziowa - IX edycja Festiwalu Podróźnika

Plakat festiwalu

Plakat festiwalu


Gośćmi specjalnymi Festiwalu będą:

Janusz Gołąb
Polski alpinista i himalaista, pierwszy zimowy zdobywca ośmiotysięcznika Gaszerbrum I. Jest członkiem Klubu Wysokogórskiego Gliwice, wspina się od 1986 r. Wraz z Jackiem Fluderem i Stanisławem Piecuchem stworzyli zespół wspinaczkowy, który szybko uzyskał przydomek „Dream Team”. Ekipa ta w latach 90 XX w. i na początku XXI w. dokonała serii najznakomitszych wspinaczek o charakterze alpejskim w historii światowego alpinizmu.

Tomasz Grzywaczewski
Z wykształcenia prawnik, a z pasji podróżnik i reporter. W 2010 r. zainspirowany książką „Długi marsz” i historią Witolda Glińskiego zorganizował Long Walk PLUS Expedition – wyprawę śladami grupy więźniów, którzy w 1941 r. uciekli z sowieckiego łagru i pieszo dotarli z Syberii do Kalkuty w Indiach. Przez pół roku pieszo, konno i rowerem przemierzał Jakucję, Buriację, Mongolię, pustynie Gobi, Tybet i Himalaje. W 2012 wraz z belgijskim podróżnikiem Louisem Philippe Loncke zorganizował wyprawę Poland Trek powered by Żegluga Wiślana – wyprawę o siłach własnych mięśni przez całą Polskę od Tatr aż do Morza Bałtyckiego.

Hala Miziowa - IX edycja Festiwalu Podróźnika

Data: 31 października 2013 Region: Beskidy

W dniach 6/8 Grudnia w Schronisku na Hali Miziowej odbędzie się IX już edycję Festiwalu Podróźnika im. Mateusza Hryncewicza. Idea Festiwalu powstała dla uczczenia pamięci tragicznie zmarłego naszego przyjaciela Mateusza Hryncewicza ratownika GOPR i podróżnika.



Wyjątkowa atmosfera, klimat panujący w trakcie festiwalu sprawia, że impreza ta z roku na rok zyskuje sobie coraz więcej zwolenników. Festiwal to nie tylko możliwość zobaczenia filmów i relacji z podróży po całym świecie jest również okazją do spotkania ciekawych ludzi i podróżników. Jeżeli masz ciekawy materiał, którym chciałbyś się podzielić i zaprezentować go w trakcie festiwalu napisz do nas na office@mte.pl.

Rezerwacje prosimy kierować bezpośrednio na adres schroniska schronisko@halamiziowa.pl tel. 33 488 72 54. Organizator Festiwalu More Than Explore www.facebook.com/morethanexplore.


Piątek 6.12

Godzina 18.00 - Spotkanie z Mikołajem Zachęcamy wszystkich do zabrania na Festiwal swoje najmłodsze pociechy. Dla wszystkich dzieci MTE przygotowało prezent ( rodzice mogą dodatkowo przygotować swoje indywidualne prezenty ), które Mikołaj wraz Diabłem rozda wszystkim milusińskim.

Godzina 19.00 - Start Festiwalu - Gość Specjalny Janusz Gołąb

Sobota 7.12.2013

Śniadanie

Godzina 10.00 Festiwalu ciąg dalszy, prezentacje i pokazy indywidualne

Godzina 19.00 Gość Specjalny Tomasz Grzywaczewski


Galeria



Komentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009