Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Ogólnopolski Festiwal Piosenki Turystycznej - Limanowa 2015

Festiwal - zaproszenie

Festiwal - zaproszenie


Wszelkie informacje, regulamin i aktualności www.ofpt.limanowa.pl.

Szczegółowy program Ogólnopolskiego Festiwalu Turystycznego już wkrótce.

Więcej na temat wydarzeń kulturalnych w Limanowej na www.ldk.limanowa.pl oraz www.fb.com/LimanowskiDomKultury

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Turystycznej - Limanowa 2015

Data: 30 lipca 2015 Region: Limanowa

Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda oraz Limanowski Dom Kultury mają przyjemność zaprosić na kolejną edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Turystycznej. Od 12 do 13 września, w amfiteatrze w Parku Miejskim w Limanowej, będzie można usłyszeć wykonawców z całej Polski, chcących zaprezentować publiczności swoje autorskie utwory jak również te znane każdemu. Gwiazdami tegorocznego Festiwalu będą Sławek Wierzcholski z "Nocną Zmianą Bluesa" oraz Łukasz Jemioła.Ogólnopolski Festiwal Piosenki Turystycznej, po 13 latach nieobecności, powrócił w ubiegłym roku do Limanowej. Od początku trwania konkursu, czyli od 1983 roku, jego organizatorem jest Limanowski Dom Kultury. Przez 14 lat był to konkurs o zasięgu ponadregionalnym i dopiero rok 1997 przyniósł zmianę w postaci patronatu Polskiej Izby Turystyki i przekształcenia konkursu w Ogólnopolski Festiwal Piosenki Turystycznej.

Dwa dni tegorocznego Festiwalu rozpoczną przesłuchania konkursowe, które zakończy wyłonienie laureatów. Podobnie jak w zeszłym roku Przewodniczącą Jury będzie Redaktor MARIA SZABŁOWSKA – wybitna polska dziennikarka radiowa i telewizyjna. Dzięki uprzejmości Polskiego Radia, patronat medialny nad imprezą objął po raz kolejny Program I Polskiego Radia.

W konkursie mogą brać udział zarówno zespoły jak i soliści. Zgłoszenia, które powinny zawierać nazwę i krótką historię wykonawcy oraz załączone utwory w formacie mp3 lub CD, należy składać do 24 lipca 2015 r., na adres Limanowskiego Domu Kultury (ul. B. Czecha 4, 34-600 Limanowa) lub mailowo na adres ofpt@ldk.limanowa.pl.

Na scenie amfiteatru w Parku Miejskim w Limanowej, zobaczyć będzie można nie tylko uczestników konkursu, ale również zwycięzcę zeszłorocznej edycji Festiwalu, czyli zespół "Zośka C-Dur", który razem z Łukaszem Jemiołą wystąpią w niedzielę. Sobotnim koncertem dnia będzie występ laureatów oraz "Nocnej Zmiany Bluesa".

Na przybyłą w tych dniach do Parku Miejskiego w Limanowej publiczność, będzie czekać niezapomniana atmosfera i klimat turystycznych spotkań przy ognisku, a przede wszystkim świetna muzyka i dobra zabawa.

GaleriaKomentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009