Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » IV Biesiada Śląska w Ustroniu

Plakat imprezy

Plakat imprezy


IV Biesiada Śląska w Ustroniu

Data: 31 lipca 2015 Region: Ustroń

To juz czwarta edycja wspólnego biesiadowania w Ustroniu. Tym razem postanowiliśmy połączyć muzykę, kabaret i sztukę kulinarną. Zapraszamy 30.08.2015 r. na godz. 16.00 do Amfiteatru w Ustroniu.Do udziału w biesiadzie zaprosiliśmy wspaniałego i uwielbianego, największego specjalistę kuchni śląskiej - kucharza Remigiusza Rączkę. Tegoroczna biesiada odbędzie się pod hasłem: Wielkie Karminadlowanie. Publiczność będzie miała okazję skosztować karminadli - tradycyjnej potrawy kuchni śląskiej w różnych odsłonach. A kotlety wyjdą spod ręki samego mistrza!

Jak na prawdziwą biesiadę przystało w specjalnym programie artystycznym wystąpią artyści królujący na śląskiej scenie. Niezastąpiony Kabaret Rak, który specjalnie na te okazje przygotował nowy program, Mirek Szołtysek z Wesołym Trio - rozbawi każdą publiczność, a Mirek Jędrowski z zespołem zaprezentuje program: "Śląskie granie i śpiewanie".

Program imprezy jest tak przygotowany, że każdy uczestnik, niezależnie od wieku, znajdzie coś dla siebie. To znakomita propozycja dla spragnionych zabawy, dobrego humoru i oczywiście jedzenia. To także jedyna okazja, by biesiadnie pożegnać lato!

Bilety w cenie: 50 zł. do nabycia: MDK Prażakówka, Centrum Informacji Turystycznej, Rynek w Ustroniu, sieci EMPiK, oraz www.ticketpro.pl, www.biletynakabarety.pl

Zbiorowe: tel. 501 24 98 54

Zapraszamy!


 


Komentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009