Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Danielka 2015 - informacje i plakat

Plakat

Plakat


Danielka 2015 - informacje i plakat

Data: 26 sierpnia 2015

To już trzecia edycja Festiwalu Danielka od Reaktywacji w 2013 roku.

Reaktywacja była zaskakująco udanym przedsięwzięciem - Festiwal udało się zorganizować praktycznie w ostatniej chwili, utrzymując przy tym klimat i poziom wcześniejszych, pamiętnych edycji z lat 1986 - 1991.Pomogło zaangażowanie leciwych, pamiętających tamte czasy Organizatorów, młodego ORMO - Ochotniczego Ruchu Młodych Obsługantów, znaleźli się sponsorzy i partnerzy. Nie można nie wspomnieć też o znakomitych Wykonawcach, Jurorach i Konferansjerach, którzy przyjechali na Danielkę z różnych stron Polski. Nie zawiedli też słuchacze-widzowie, czyli wielopokoleniowa i wyjątkowa Danielkowa Publiczność :)

Kolejna edycja, w 2014 roku, przerosła nasze oczekiwania. Wszystko udało się tak, jak rok wcześniej, lub nawet bardziej. Udało się zorganizować I Danielkowy Zlot Gwiaździsty, uczcić pamięć Jacka Zwoźniaka i Kuby Wencla, zgromadzić wiele Gwiazd pierwszej wielkości, wspaniałą i jeszcze większą Danielkową Publiczność, nawet pogoda się spisała bez zarzutu...

Wiemy, że w tym roku ciężko nam będzie przebić poprzednie edycje Danielki. Czasem mówi się: "do trzech razy sztuka". Nam tym razem przyświeca hasło:  "3mamy poziom". My trzymamy, a Wy - przyjeżdżajcie!
GaleriaKomentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009