Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Korona Pogórzy

Korona Pogórzy

Na wydarzenia zapraszają: Studenckie Koło Przewodników Górskich w Krakowie, Polskie Towarzystwo Przyjaciół Przyrody "pro Natura" z Wrocławia, Gmina Korzenna, Gminny Ośrodek Kultury w Korzennej, Studenckie Koło Przewodników Górskich Harnasie z Gliwic oraz miłośnicy i eksperci związani z Pogórzem Karpackim.

Korona Pogórzy

Data: 14 marca 2016

Atrakcje turystyczne Pogórza Rożnowskiego będzie można poznać podczas tegorocznej akcji "Korona Pogórzy", która odbędzie się w dniach 1 - 3 kwietnia 2016 r."Korona Pogórzy" to więcej niż przygoda! To 2,5 dnia atrakcji, 5 wycieczek pieszo-autokarowych po Pogórzu Rożnowskim, 14 ciekawych prelekcji dotyczących tego regionu. Pokażemy wspaniałe miejsca między Tarnowem a Nowym Sączem na Pogórzu Rożnowskim, które warte są poznania i odwiedzenia.

Na uczestników "Korony Pogórzy" czeka ponad 100 nagród do wygrania (w tym lot balonem nad Jeziorem Rożnowskim), występ kapeli regionalnej, degustacje lokalnych smakołyków, warsztaty wypieku chleba, warsztaty rzeźbiarskie, rejs statkiem po Jeziorze Rożnowskim, zwiedzanie zapory, winnicy, gospodarstw agroturystycznych, skansenu pszczelarstwa, zabytkowych obiektów oraz wiele niespodzianek.

Podczas dwóch wieczorów odbędą się prelekcje i prezentacje na temat Pogórza Rożnowskiego poprowadzone przez przewodników i ekspertów związanych z Pogórzem. Na wszystkie prelekcje wstęp jest wolny. Impreza ma charakrer niekomercyjny.

Więcej informacji znajdziecie klikając na poniższy link:
http://koronapogorzy.blogspot.comGaleriaKomentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009