Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Ruszyły zapisy do biegu „Piekło Czantorii”

Zeszłoroczna edycja

Zeszłoroczna edycja


Ruszyły zapisy do biegu „Piekło Czantorii”

Data: 2 lipca 2017 Region: Ustroń
Właśnie ruszyły zapisy do kolejnej edycji biegu „Piekło Czantorii”. Niezwykle trudna i wymagająca rywalizacja odbędzie się w Ustroniu, 18 listopada.

Trasę biegu układał sam „lucyfer”, dokładając wszelkich starań by nikt nie narzekał na zbyt łagodny profil. Przed uczestnikami jawi się piekielnie trudne zadanie. Nie zabraknie długich i stromych podbiegów z nachyleniem sięgającym 36%, jak i wyczerpujących zbiegów. Jest to doskonała okazja do sprawdzenia swoich możliwość i poznania granic wydolności swojego organizmu. Dodatkowo impreza startuje już po zapadnięciu zmroku. Śmiałkowie, którzy odważą się wziąć udział, będą musieli borykać się z również z mrokami nocy.

Mordęga rozpocznie się przy dolnej stacji, a zakończy (o ile dotrwasz do końca) przy górnej stacji Kolei Linowej „Czantoria”. Wyróżnia się trzy kategorie biegu: Piekło Czantorii Ultra - około 63 km, Piekło Czantorii Maraton - około 42 km, Piekło Czantorii Półmaraton - około 21 km. Wzdłuż trasy usytuowane będą punkty żywieniowe z przekąskami i napojami, co zwiększa szanse uczestników na wytrwanie w piekle.

Zapisy już trwają, a z czasem zwiększa się kwota wpisowego. Jeśli jesteś gotów podjąć ryzyko nie zwlekaj i dokonaj rejestracji. Wszelkie szczegóły można znaleźć na oficjalnej stronie wyścigu: www.beskidzka160naraty.pl.


GaleriaKomentarze

 

 • dodano grudnia 1, 2017 11:33

  Dodany przez: Bigertis , temat: Mega

  Super!

 • dodano grudnia 1, 2017 09:47

  Dodany przez: Fetrens , temat: Super!

  Super!

 • dodano listopada 14, 2017 09:45

  Dodany przez: Kamil , temat: Biegnij

  Mój kolega brał w tym udział. Również, sądził że nie był aż taki trudny. Fakt, że zajął 10 miejsce ale nie uważał go za jeden z trudniejszych ;) Po za tym naprawdę fajna sprawa

 • dodano listopada 7, 2017 14:57

  Dodany przez: Roman , temat: szok

  Może i jeden z łatwiejszych, ale dla przeciętnego człowieka nie jest kosmicznie trudny

 • dodano października 30, 2017 13:46

  Dodany przez: Alicja , temat: Mega

  Szacunek dla zwycięzcy który takie coś wygrywa

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009