Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Triathleci na Spiszu.

Zwycięzca na dystansie olimpijskim

Zwycięzca na dystansie olimpijskim


Triathleci na Spiszu.

Data: 2 lipca 2017 Region: Beskidy

W niedziele 25.06.2017 r. odbyła się VIII edycja zawodów Frydman Triathlon. Pomimo niezwykle upalnej pogody i silnego wiatru zawody przebiegły w znakomitej atmosferze. Na starcie pojawiło się 132 zawodników na dwóch dystansach – sprinterskim i olimpijskim. Należy zaznaczyć że w ramach tego Triathlonu odbyły się także Mistrzostwa Polski Lekarzy.Pierwsze miejsce na dystansie olimpijskim w kategorii open zajął Sylwester Swat ( jeden z czołowych triathlonistów w Polsce ze znakomitym czasem 2 h 07min. 44 sek.) natomiast wśród kobiet najlepsza okazała się Maria Hajos- Małecka z Szaflar. Zwycięzca dystansu sprinterskiego został Andrzej Uhl ( z bardzo dobrym jak na amatora czasem 1 h 08 min., a wśród kobiet Maria Wojciechowska. Mistrzem Polski Lekarzy okazał się Jakub Błachowiak natomiast Mistrzynią Polski Lekarzy została Justyna Czeladzka. Wszystkich zainteresowanych szczegółowymi wynikami zapraszamy na stronę www.sport-timing.pl.

Po raz kolejny przebieg Triathlonu komentował Pan Czesław Fluder, który z prawdziwym profesjonalizmem i entuzjazmem przekazywał informacje o bieżących wynikach wyścigu. Wręczenie nagród miało miejsce na Festynie Rodzinnym we Frydmanie. Nagrodzono zwycięzców na obu dystansach w kategorii open oraz w kategoriach wiekowych. Statuetki wykonane przez Pracownie Klajster Majster oraz nagrody współfinansowane przez sieć sklepów Bikershop wręczała Przewodnicząca Komitetu Rodzicielskiego Magdalena Dudas . Ponadto każdy zawodnik, który ukończył triathlon otrzymał pamiątkowy medal kolekcjonerski dzięki wsparciu Gminy Łapsze Niżne. Z tego miejsca Fundacja Frydman Triathlon pragnie podziękować wszystkim, którzy z ogromnym zaangażowaniem włączyli się do organizacji imprezy, sponsorom, partnerom oraz służbą porządkowym a przede wszystkim zawodnikom oraz kibicom. Mamy nadzieje do zobaczenia za rok.

Komandor Zawodów - Lucjan Habieda


 


Komentarze

 

 • dodano stycznia 10, 2018 08:23

  Dodany przez: Paweł , temat: super

  Szkoda, że mnie tam nie było

 • dodano listopada 23, 2017 09:00

  Dodany przez: Patryk , temat: Bieg

  Czekam już na kolejne wydarzenie za rok. Muszę wystartować :D

 • dodano listopada 15, 2017 13:19

  Dodany przez: Laura , temat: ciekawe

  Byłam, podobało mi się ;)

 • dodano października 12, 2017 09:52

  Dodany przez: Waizdfer , temat: artykuł

  Super artykuł !

 • dodano września 12, 2017 13:08

  Dodany przez: Karina , temat: relacja

  ciekawe czy będzie jakaś relacja z tego wydarzenia

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009