Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Backonsnow na rynku w Wiśle

Backonsnow na rynku w Wiśle

A jest o co walczyć - Best Trick ma wartość 2000 zł. Start zawodów około godziny 11:00. Na tym jednak nie koniec atrakcji festiwalu zimowych sportów grawitacyjnych: na rynku miasta w Wiśle, na uczestników czekają jeszcze targi sprzętu snowboard i freeski oraz bezpłatne koncerty Silesian Sound System i East West Rockers, które odbędą się w godzinach wieczornych około godziny 18:00.

Do zobaczenia 8 marca na rynku w Wiśle !!
Szczegóły na stronie: www.backonsnow.pl

Oficjalnym sponsorem akcji Backonsnow jest marka Żywiec, muzycznie i energetycznie imprezę wspiera Red Bull, DrKac dba o dobre samopoczucie the day after Backonsnow, a firma Ramirent dba o profesjonalne przygotowanie konstrukcji rusztowań pod jibby.

Beskidy24.pl


Backonsnow na rynku w Wiśle

Data: 28 lutego 2008 Region: Wisła


PROJECT BACKONSNOW 08 jeszcze się nie skończył, po udanym preludium w Ustroniu zapraszamy do Wisły 8 marca na ciąg dalszy zmagań snowboardowo/freeskiingowych.


Tym razem polem bitwy będzie samo centrum Wisły, gdzie będziecie mieli okazję zobaczyć kwintesencję, esencję i ambrozję jibbingu.

Na rynku w Wiśle, specjalnie na Backonsnow stanie stalowa konstrukcja z rusztowań przykrytych matami, igielitem i śniegiem dowiezionym z lodowiska. Jibbing EXTRAVAGANZA - pod takim hasłem, na pełnym wypasie zostanie rozegrana kolejna edycja Backonsnow. Czegoś takiego jeszcze nie było: najlepsi zawodnicy z edycji w Ustroniu + zaproszeni zawodnicy z czołówki snowboardu i freeskiingu w Polsce będą rywalizować w finałach BACKONSNOW.

Formuła części sportowej imprezy jest prosta: zwycięża najlepszy, najbardziej spektakularny trick - riderzy mają do dyspozycji dowolną ilość przejazdów [ograniczonych tylko czasem trwania zawodów i fantazją] i dwie przeszkody - łamany box i streetowy rail, na których mogą prezentować swoje umiejętności i przekraczać barierę grawitacji.GaleriaKomentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009