Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Schronisko w końcu ruszyło

Schronisko w końcu ruszyło


Po zakończeniu i zbilansowaniu, koszty remontu i wyposażenia poniesione przez starostwo określane są na 80 tysięcy złotych, czyli 50 tysięcy więcej niż planowano. W dodatku członkowie powiatowego samorządu twierdzą, że to dzięki zapobiegliwości i przedsiębiorczości pełniącego obowiązki dyrektora radnego obniżono je o 25 tysięcy złotych. Zaoszczędził je ponoć uzyskując w sklepach duże rabaty i kupując tańsze używane wyposażenie do schroniska.

W schronisku jest 40 łóżek. Nocleg osoby dorosłej w obiekcie to 18 zł. Można rezerwować miejsca pod nr tel. 033-861-26-49.


Marianna Lach
POLSKA Dziennik Zachodni


Schronisko w końcu ruszyło

Data: 13 marca 2008 Region: Korbielów


Kontrowersje wokół inwestycji powiatu żywieckiego w Korbielowie wczoraj miały swój oficjalny finał. Bez fajerwerków do użytku oddany został budynek po straży granicznej, w którym od dziś działa schronisko młodzieżowe.

Problemem był nie tylko przeciągający się remont placówki, ale przede wszystkim powołanie Krzysztofa Marszałka na stanowisko pełniącego obowiązki jej dyrektora na kilka miesięcy przed remontem placówki.

Marek Kuniec, członek zarządu powiatu żywieckiego, zapewnił nas wczoraj, że zostanie ogłoszony konkurs na stanowisko dyrektora schroniska. Pełniący obowiązki obecnego szefa Marszałek, zamierza do niego przystąpić i nie rozstawać się ze swoim dotychczasowym stanowiskiem. Marszałek jednocześnie jest żywieckim radnym miejskim. Jako dyrektor zatrudniony został przez powiat już 1 października ubiegłego roku. Wtedy na remont obiektu planowano wydać z budżetu najwyżej 30 tysięcy złotych. Przekazanie schroniska do użytku planowano natomiast już w sylwestra. 


Komentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009