Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Warunki narciarskie w Korbielowie

Warunki narciarskie w Korbielowie

Trasa narciarska z Pilska na Halę Miziową Fot.: Dromi

Dla ruchu narciarskiego udostępnione są trasy nr 6 i 8 z Kopca do Hali Miziowej oraz trasa nr 5 na odcinku z Pilska do Hali Szczawiny. Pozostałe trasy Ośrodka narciarskiego Pilsko zamknięte są dla ruchu narciarskiego.

Zapraszamy do sobotniej galerii zdjęć z Hali Miziowej.


Dromi

Beskidy24.pl


Warunki narciarskie w Korbielowie

Data: 15 marca 2008 Region: Korbielów


Korbielów, a w szczególności okolice Pilska to nadal zima i dobre warunki narciarskie.

Być może większość z nas zapomniała o mroźnych dniach i opadach śniegu, i chociaż do końca kalendarzowej zimy pozostało jeszcze trochę czasu, to już wyczuwa się wiosenną aurę. Ale nie sugerujmy się pogodą panującą na nizinnych terenach - wciąż można poszusować po nartostradach.

Tak jest m.in. na stokach Pilska. Warunki panujące powyżej Hali Miziowej są bardzo dobre. Śniegu ciągle przybywa, a minusowe temperatury mają się utrzymać przez kilka następnych dni. Synoptycy zapowiadali koniec zimy, ale wbrew tym pesymistycznym prognozom, warunki do jazdy są lepsze niż na przełomie lutego i marca.

Co jeszcze powinno zachęcić miłośników białego szaleństwa do odwiedzenia tego rejonu? Z pewnością mała ilość jeżdżących - nie traci się czasu w kolejkach do wyciągów i można swobodnie poruszać się po trasach.GaleriaKomentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009