Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Nowy prezes GAT

Nowy prezes GAT

Nowy prezes chce w pierwszej kolejności rozwiązać problemy szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego. Jest już po rozmowach z częścią właścicieli gruntów. Być może uda się w końcu doprowadzić do odblokowania tras narciarskich.


MAL
POLSKA Dziennik Zachodni


Nowy prezes GAT

Data: 28 kwietnia 2008 Region: Beskidy


Marcin Kędracki wygrał właśnie konkurs na stanowisko prezesa zarządu Gliwickiej Agencji Turystycznej, spółki mającej ośrodki wczasowe w całej Polsce, a w Szczyrku i Korbielowie ośrodki narciarskie.

Kandydatów na to stanowisko było ośmiu. Kędracki jest radnym wojewódzkim trzecią kadencję i wiceprzewodniczącym Sejmiku Śląskiego. Związany z Platformą Obywatelską żywczanin, był w swojej zawodowej karierze m.in. dyrektorem Grupy Przemysłowej Investia w Katowicach, zasiadał też w radach nadzorczych, m.in. Polmosu.

Planuje prywatyzację GAT, a przede wszystkim jej ośrodków narciarskich. Zamierza też sprzedać niedochodowe ośrodki wypoczynkowe, m.in. OW Barbara w Ustroniu. Proces prywatyzacji ośrodków narciarskich ma być prowadzony równocześnie z inwestycjami. 


Komentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009