Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Piknik pod Buczem

Piknik pod Buczem
Program pikniku:
13.oo - Zawody Piłki Plażowej o Puchar Przewodniczącego Rady
16.oo - Rozpoczęcie Pikniku Pod Buczem
16.1o - „MIKSTURA” – Zespół taneczny z Górek Wielkich
16.2o - Orkiestra Dęta Górki Wielkie
17.oo - 18.oo Pokazy modeli łatających
18.oo - 19.oo Skoki spadochronowe
19.oo -  21.oo Biesiada Śląska z Grześkiem Stasiakiem
21.oo -„MIKSTURA” – Zespół Taneczny z Górek Wielkich
21.15 - Zabawa taneczna z Zespołem Concret
ok.23  - Pokazy Laserowe
23.30  - Pokaz Sztucznych Ogni

U.G. Brenna

Beskidy24.pl


Piknik pod Buczem

Data: 5 sierpnia 2008 Region: Brenna


Już po raz kolejny spotykamy się na wspólnej zabawie "Pikniku Pod Buczem", na który serdecznie wszystkich Zapraszamy. Organizatorami Pikniku są ; Zespół Szkół Publicznych w Górkach Wielkich, Klub Sportowy „Spójnia” w Górkach Wielkich, Górecka Ochotnica Straż Pożarna oraz Ośrodek Promocji Kultury i Sportu Gminy Brenna.

Piknik rozpocznie się o godzinie 13.oo rozgrywkami w piłce plażowej, a nagrodą główną będzie Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Brenna. Serdecznie zatem zapraszamy na boisko sportowe przy Zespole Szkół Publicznych w Górkach Wielkich. Zabawę oficjalną zaczynamy o 16.oo. Zaprezentuje się zespół taneczny „ Mikstura” z Górek Wilekich, będzie Biesiada Śląska z Grześkiem Stasiakiem, będą  też pokazy modeli łatających i pokazy skoków spadochronowych.

Całość imprezy poprowadzi Janek Staś ze swoim zespołem Concret. Atrakcją główną  wieczoru będzie show laserowe w wykonaniu firmy Dwornik, zaś o 23.30 niebo rozświetli się pokazem sztucznych ogni. A potem pozostanie nam zabawa do białego rana z zespołem Concret.GaleriaKomentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009