Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Zdjęcia promują dwa kółka

Zdjęcia promują dwa kółka
Koncepcja przygotowana przez Polską Agencję Rozwoju Turystyki zakłada powstanie trasy o długości ponad 1000 km wraz z potrzebną infrastrukturą turystyczną. Samorząd województwa śląskiego jako pierwszy włączył się do projektu i wybudował już 200-kilometrowy odcinek trasy, która przebiega przez Podbeskidzie.

ŁUG
POLSKA Dziennik Zachodni

Zdjęcia promują dwa kółka

Data: 21 sierpnia 2008 Region: Wisła

Trasę rowerową, która ma w przyszłości połączyć Wisłę z Gdańskiem, zaczęto promować plenerową wystawą zatytułowaną "Wisła - ostatnia taka rzeka Europy".


Ekspozycja, składająca się z blisko stu zdjęć prezentujących piękno rzeki Wisły i jej urokliwe otoczenie, będzie wędrować po całej Polsce aż do końca sierpnia.

Inicjatorem przedsięwzięcia jest bielszczanka, miłośniczka dwóch kółek, posłanka Parlamentu Europejskiego, Grażyna Staniszewska.

- W wielu krajach miałam okazję zobaczyć, jak bardzo rozwinięta jest turystyka rowerowa. Dlatego propaguję taką formę wypoczynku także u nas. Mogłoby w tym pomóc właśnie dokończenie budowy Wiślanej Trasy Rowerowej - wyjaśnia Grażyna Staniszewska.


GaleriaKomentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009