Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Już jutro "8h na okrągło" w Brennej

Już jutro
Następnego dnia w niedzielę zaplanowana jest wspólna wycieczka rowerowa.

Partnerami zawodów są: Gmina Brenna, Ośrodek Promocji, Kultury i Sportu Gminy Brenna oraz Centrum Turystyczne BIG PARK. Patronem medialnym zawodów został Portal Śląska Cieszyńskiego www.ox.pl

Plakat imprezy poniżej

Więcej szczegółów oraz możliwość rejestracji na stronie www.horizonfive.com

Beskidy24.pl

Już jutro "8h na okrągło" w Brennej

Data: 22 sierpnia 2008 Region: Brenna

Już jutro Gmina Brenna i Horizon Five zapraszają na wyjątkowe zawody MTB „TITUS POLSKA 8h na okrągło”. Organizatorzy przygotowali ciekawą i wymagającą trasę w postaci pętli, na której przez 8 godzin ścigać się będą kolarze górscy z całej Polski. Trasa zawodów będzie miała długość ok. 10 km. Serwis Beskidy24.pl objął Patronat nad zawodami.

Zawodnicy będą rywalizować w kilku kategoriach: Solo, Duo lub Teamie o Puchar Wójta Gminy Brenna! Wygrają Ci zawodnicy i te zespoły, które w trakcie 8 godzin wyścigu pokonają największą ilość okrążeń. Największe wyzwanie stoi przed zawodnikami startującymi w kategorii Solo, ponieważ zdani są tyko i wyłączenie na własne siły. Mniej ekstremalna przygoda, ale nie mniej zabawy czeka zawodników, którzy wystartują w kategoriach Duo i Team, bo w takim przypadku tylko jeden zawodnik znajduje się na trasie, a pozostali członkowie zespołu mogą odpocząć przed kolejną zmianą.

Zawody rozpoczną się w sobotę 6. września br. punktualnie o godz. 10:00 i zakończą się o godz. 18:00. Uroczyste zakończenie, wręczenie pucharów, medali i dyplomów odbędzie się w sobotę wieczorem o godz. 19:30 w amfiteatrze w Brennej. Wtedy też zostanie rozlosowana główna nagroda – wspaniała rama rowerowa TITUS El Guapo - pośród wszystkich uczestników czterech edycji zawodów Horizon Five w tym sezonie oraz nagrody niespodzianki ufundowane przez firmę "Big Park".


GaleriaKomentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009