Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Warunki narciarskie w Beskidach, galeria zdjęć z Hali Miziowej

Warunki narciarskie w Beskidach, galeria zdjęć z Hali Miziowej
Hala Miziowa (niedziela 23 listopada)  Fot.: Gosia

Szczyrk Biały Krzyż

Na Białym Krzyżu już w ten weekend ruszyły pierwsze wyciągi. Pokrywa śnieżna choć jeszcze niewielka przy minusowych temperaturach i dośnieżaniu okazała się jednak wystarczająca do uruchomienia trasy i wyciągów. Pokrywa śnieżna wynosi ok. 30 cm, temperatura -5°C.

Korbielów Pilsko
Na Hali Miziowej pod Pilskiem panują prawdziwie zimowe warunki. Śnieg pada od kilku dni. Trudno jednoznacznie ocenić grubość pokrywy śnieznej ale miejscami osiąga już 1 metr !! W obecnej chwili nie ma żadnych informacji związanych z terminem uruchomienia wyciągów i tras narciarskich. Temperatura oscyluje w granicach -7°C.

Zapraszamy do galerii zdjęć z Hali Miziowej autorstwa Gosi


Beskidy24.pl

Warunki narciarskie w Beskidach, galeria zdjęć z Hali Miziowej

Data: 24 listopada 2008 Region: Beskidy
Od niedawna mamy okazję ogladać pierwsze zimowe krajobrazy. Przez kilka ostatnich dni w górach padał śnieg a minusowe temperatury pozwalają na dosnieżanie i wstepne przygotowywanie stoków narciarskich do zbliżającego się sezonu. Inaugurację sezonu rozpoczął ośrodek na Białym Krzyżu - kilkadziesiąt cm śniegu umożliwiło uruchomienie wyciągu i trasy narciarskiej. Poniżej szczegóły i galeria zdjęć z Hali Miziowej pod Pilskiem.


Ustroń Czantoria

Po zakończeniu przeglądu zimowego zapraszamy do korzystania z usług Kolei Linowej od 15.XI w godzinach od 8:30 do 15:30. W chwili obecnej pada śnieg, pokrywa sniezna wynosi ok. 5 cm, a temperatura oscyluje w granicach od -1 do -3 °C.

Wisła Soszów

W stacji narciarskiej Soszów planowane rozpoczęcie sezonu narciarskiego przewidziane jest na sobotę 29 listopada. W tym sezonie działać będzie nowy, 4-osobowy wyciag krzesełkowy, na trasach 1 i 2 działać będzie również nowe oświetlenie.

Wisła Stożek
W obecnej chwili kolej linowa czynna dla turystów. Pada śnieg i nasnieżamy - mamy nadzieję że wkrótce wyciągi będą czynne dla narciarzy i snowboardzistów !!


Szczyrk Skrzyczne

Trwa jesienny przegląd kolei krzesełkowej.


GaleriaKomentarze

 

 • dodano grudnia 9, 2008 14:16

  Dodany przez: Małgorzata , temat: :)

  Dziękuję za miłe słowo Pani Aniu.
  Muszę się jednak przyznać, że Miziowa jest jednym z tych miejsc, gdzie nie trzeba umieć robić zdjęć...
  A po odbiór śniegu zapraszam na Miziową :), będzie mogła się Pani przekonać, że mówię prawdę :).
  Pozdrawiam.

 • dodano listopada 28, 2008 21:58

  Dodany przez: anula , temat: piękne fotki Pani Gosi

  Droga Pani Gosiu jestem zachwycona tymi zdjęciami są urocze. A co do sniegu to chetnie bym pożyczyła troszeczke bo u nas ZERO. mam nadzieje że wkrotce zobaczymy więcej zdjęc Pani autorstwa bo te są rewelacja Pozdrawiam ...

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009