Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Pilsko ruszyło

Pilsko ruszyło
Na niedzielę synoptycy zapowiadają umiarkowane zachmurzenie i nasilający się wiatr halny, który już dzisiaj pojawił się w Beskidach. Jego pierwsze wyraźnie uderzenie spodziewane jest w godzinach wieczornych, a kontynuacja w nocy i przez prawie cały jutrzejszy dzień. Będzie ciepło, w okolicach 6-8 stopni na plusie.

Poniżej sobotnia galeria zdjęć z Hali Miziowej autorstwa Gosi:-)

Beskidy24.pl

Pilsko ruszyło

Data: 29 listopada 2008 Region: Korbielów

Dzisiaj ruszyły wyciagi w osrodku narciarskim Pilsko. Nie było słońca, dość silnie wiało ale mimo tego na stokach Pilska pojawiło się dziś wielu spragnionych śniegu narciarzy i snowboardzistów. Pierwszy raz w tym sezonie mogli rozkoszować się jazdą na jednej z najlepszych w Polsce tras narciarskich, czyli "Czerwonej 5-ce" z Pilska do Hali Szczawiny.

W obecnej chwili na Hali Miziowej leży ponad pół metra śniegu, warunki do jazdy są dobre. Przed zimą zmodernizowano kolejkę linową, nowa wykładzina na krzesełkach ma nie nasiąkać wodą, dokupiono też armatkę do naśnieżania.

Ceny wyciągów w tym sezonie nie ulegną zmianie. Za cały dzień jazdy zapłacić trzeba 65 zł, karnet do godz. 13.00 kosztuje 42 zł, popołudniowy 35 zł.

Dla ruchu narciarskiego udostępniona jest trasa nr 5 na odcinku z Pilska do Hali Szczawiny, trasa nr 8 z Kopca do Hali Miziowej, oraz trasa nr 6 z Kopca do Hali Szczawiny. Zjazd do parkingu możliwy jest trasą nr 5 i 6 do Hali Szczawiny i dalej kolejką linową "Szczawiny nad parking.


GaleriaKomentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009