Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Kamraci zimowych Karpat - wystawa fotograficzna

Kamraci zimowych Karpat - Wiśnik Andrzej

Kamraci zimowych Karpat - Wiśnik Andrzej

Andrzej Wiśnik - ur. w 1980 r., mieszka w Rybniku. Miłośnik filozofii, przyrody, gór i wolności. Oddany miłości do ukochanego Bieszczadu, po którym pieszo wędruje w każdej wolnej chwili.

W dziedzinie fotografii zdobył: III miejsce w konkursie fotograficznym „Człowiek” organizowanego przez WRSS WPiPs Uniwersytetu Śląskiego, oraz specjalne wyróżnienie Andrzeja Koniakowskiego.

Brał udział w wystawach fotograficznych: Biennale Fotografii Górskiej – Jelenia Góra 2006r., „Człowiek” Kinoteatr Rialto – Katowice 2006, „Gdzieś w Bieszczadzie” - Rybnik 2006r.

Beskidy24.pl

Kamraci zimowych Karpat - wystawa fotograficzna

Data: 11 lutego 2009 Region: Góry

Zapraszamy na Otwarte Mistrzostwa Rybnika we Wspinaczce Sportowej o Puchar Prezydenta Miasta Rybnika, podczas których odbędzie się inauguracja działalności stowarzyszenia podróżników ‘Mahakam’ wraz z wystawą fotografii "Kamraci zimowych Karpat"


Andrzej Wiśnik - "Kamraci zimowych Karpat"
Wystawa fotografii – start godz. 10:00
Wystawa czynna od 14.02.2009 r. (sobota)

Kamraci zimowych Karpat.
Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja albo bardziej. Edward Stachura


Dylemat pojawia się już na samym początku wyprawy. Spakować czy zostawić aparat? Jego ciężar jest odczuwalny już na tym etapie. Zły wybór pozbawia wszelkich złudzeń pod koniec drogi. Na szczęście zazwyczaj wygrywa moja zachłanność, którą śmiało mogę nazwać egoizmem. Aparat zostaje. Tylko wtedy tak naprawdę jestem wolny. Znika czas i okoliczność. Kadr, wybór czy alternatywa nie mają racji bytu… Pozostaje tylko ja i góry.
Czasem jednak pragnienie tworzenia staje się silniejsze niż samo bycie…

Andrzej Wiśnik


GaleriaKomentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009