Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » W Szczyrku niższe ceny za wyciągi i noclegi

Fot.: Arch. Beskidy24.pl

Fot.: Arch. Beskidy24.pl

Na liście promocyjnej znaleźć można pensjonaty, hotele, wille, ośrodki w Szczyrku i pobliskiej Bystrej. Mają różny standard i ceny. Po odliczeniu rabatów jeszcze łatwiej niż w sezonie znaleźć będzie można coś odpowiedniego również dla mniej zasobnych miłośników białego szaleństwa.

- Mogę tylko żałować, że podobnych obniżek nie było również w sezonie. Jak wyliczyłem, zaoszczędziłbym wtedy kilkaset złotych - mówił wczoraj Jacek Kliś z Kęt, który wraz z rodziną wyjeżdżał ze Szczyrku po spędzonych tam feriach zimowych.

Wanda Then
POLSKA Dziennik Zachodni

W Szczyrku niższe ceny za wyciągi i noclegi

Data: 23 lutego 2009 Region: Szczyrk

Szczyrk chce przyciągnąć turystów również po feriach, które w kilku województwach trwały do minionej soboty, i zakończonym w piątek Zimowym Olimpijskim Festiwalu Młodzieży Europy.Od dziś do "ostatniej bryłki śniegu" miejscowi przedsiębiorcy znacznie obniżą ceny.

- Wciąż zgłaszają się kolejne obiekty, które chcą się włączyć w tę promocyjną ofertę - mówi Mirosław Bator, prezes Szczyrkowskiej Izby Gospodarczej. - Nie tylko kwatery noclegowe, hotele lub ośrodki narciarskie, ale również wypożyczalnie sprzętu sportowego, czy restauracje.

Listę szczyrkowskich obiektów i nie tylko, które przystąpiły już do promocyjnej akcji, znaleźć można na internetowej stronie www.izba.szczyrk.pl. Jest ich obecnie 29. Obniżki w ośrodkach wyniosą 20 proc., a na wyciągach orczykowych Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego nawet 30 proc.

Po ostatnich obfitych opadach śniegu, zapowiada się, że niższe ceny obowiązywały będą w beskidzkim kurorcie długo.

- Zima jest u nas wspaniała. W ostatnim tygodniu nasypało półtora metra śniegu i wygląda na to, że to jeszcze nie koniec - mówi Mirosław Bator.


 


Komentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009